Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Rewolucja w fotografii smartfonowejDrukuj

NewsyJak fotografować smartfonem to książka autorstwa Jacka Boneckiego, wybitnego polskiego fotografa, który oprócz profesjonalnego sprzętu w swojej pracy korzysta także z kamery w telefonie komórkowym. Poszukując najlepszej jakości zdjęć w klasie urządzeń mobilnych, jego wybór padł na smartfony LG G2, G3 i G4, których używał podczas swoich ostatnich podróży. W ten sposób powstał zbiór pięknych fotografii i szereg rad dla jej pasjonatów, które można znaleźć w jego najnowszej książce, dostępnej od dziś nakładem wydawnictwa National Geographic. Mając do dyspozycji dobry smartfon z wysokiej klasy optyką można wykonać zdjęcia doskonałej jakości, nie odbiegające od tych wykonanych aparatem fotograficznym o podobnych parametrach. Wystarczy tylko umieć wykorzystać możliwości swojego telefonu i fotografować z otwartą głową, bez uprzedzeń i stereotypów mówi Jacek Bonecki, autor książki Jak fotografować smartfonem. Współczesne telefony, a przede wszystkim najnowszy model LG G4 to doskonały przykład urządzenia, które pozwala na robienie świetnych zdjęć. Obiektyw o przesłonie F1.8 to nowum, które rzuca nowe światło na jakość fotografii smartfonowej.

LG G4 najbardziej ambitnym smartfonem stworzonym przez LGDrukuj

NewsyNowy Jork, Londyn, Paryż, Singapur, Istambuł i Seul dziś w największych światowych metropoliach miały miejsce premierowe pokazy LG G4. Na konferencjach firmy LG Electronics zebrało się ponad 1000 gości z całego świata, by poznać następcę modelu LG G3, który pod względem sprzedaży oraz branżowych nagród przekroczył oczekiwania marki. Projektując kolejny flagowy model G4, LG koncentrowała się na potrzebach konsumentów, przydatnych funkcjonalnościach, wygodzie użytkowania, eleganckim wzornictwie oraz obrazie najwyższej jakości. Aparat fotograficzny w LG G4 został wyposażony w obiektyw o przesłonie F1.8 niespotykanej dotychczas w innych istniejących na rynku smartfonach. Dzięki tak dużej jasności obiektywu, do matrycy aparatu dociera o 80 % więcej światła niż w wcześniejszym flagowcu G3. Innowacyjnej kamerze towarzyszy nowy wyświetlacz Quantum IPS, który pod każdym względem przewyższa wysokiej jakości wyświetlacz Quad HD, zastosowany po raz pierwszy w smartfonie LG G3. Dodatkowo model G4 gwarantuje najwyższy komfort użytkowania, czego wyraźnym potwierdzeniem jest ergonomiczny, lekko zakrzywiony profil Slim Arc oraz przejrzysty interfejs użytkownika.

LG UX 4.0 bardziej dostosowany do potrzeb użytkownikaDrukuj

NewsyFirma LG Electronics poinformowała, iż w flagowym smartfonie LG G4 zastosuje najnowszy interfejs użytkownika LG UX 4.0. Unowocześnione, łatwiejsze w użyciu i bardziej intuicyjne funkcje, które lepiej dostosowują się do indywidualnych potrzeb i upodobań użytkownika zostaną zaprezentowane wraz z najnowszym modelem LG pod koniec kwietnia 2015. Od kiedy w 2012 roku firma LG wprowadziła smartfon Optimus G, który jako pierwszy został wyposażony w funkcje Quick Memo i QSlide, każda nowa seria flagowców otrzymuje wyraźnie ulepszony interfejs. Dotychczas udoskonalenia miały na celu ogólne zwiększanie wygody użytkowania przez wprowadzenie funkcji odpowiadających na potrzeby wszystkich konsumentów. Podczas projektowania interfejsu LG UX 4.0 większy nacisk położono na ich optymalizację pod kątem indywidualnych oczekiwań poszczególnych użytkowników, tak aby każdy był w pełni zadowolony z urządzenia LG.