Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Apartamenty przyszłości z ekosystemem inteligentnych rozwiązań od LGDrukuj

LGFirma LG Electronics, zajmująca czołową pozycję w branży urządzeń AGD na świecie, wyposaży ekskluzywne apartamenty w Seulu w system inteligentnych rozwiązań dla domu. Byeollae I’PARK Suite to nowy kompleks pięciu czterdziestopiętrowych budynków na południowo-wschodniej części koreańskiej stolicy, którego otwarcie zaplanowano na rok 2021. Nowo powstające apartamentowce zostaną wyposażone wyłącznie w inteligentne rozwiązania dla domu i sprzęt AGD LG. W apartamentach zostaną zainstalowane flagowe, inteligentne urządzenia LG, takie jak klimatyzatory, lodówki, pralki, suszarki, zmywarki oraz systemy do pielęgnowania ubrań jak LG Styler. Właściciele mieszkań będą mogli dodatkowo wyposażyć się w oczyszczacze powietrza, automatyczne odkurzacze, czy głośniki LG ThinQ Hub, które umożliwiają sterowanie głosowe wszystkimi podłączonymi urządzeniami. Poprzez ten projekt, LG realizuje strategię wspierania otwartego ekosystemu inteligentnych urządzeń, dlatego rozwiązania w kompleksie I'PARK będą kompatybilne ze sprzętami również innych producentów. Specjalna aplikacja mobilna umożliwi zdalne sterowanie urządzeniami również innych firm niż LG. Jednocześnie użytkownik będzie mógł jej użyć, aby wezwać windę, sprawdzić zużycie energii elektrycznej, zamówić dostawę do domu, sprawdzić miejsce parkingowe czy obsługiwać domofon.

LG świętuje 20 lat w Polsce i nagradza swoich klientówDrukuj

LGZ okazji 20 lat istnienia na polskim rynku, LG Polska przygotowała dla swoich Klientów akcję specjalną z flagowymi produktami marki oraz wielką loterią, w której do wygrania jest zestaw LG Innovation House stanowiący pełne wyposażenie domu w najlepsze urządzenia LG o łącznej wartości 160 000zł. W ten sposób do zwycięzców trafią m.in. 65 calowy telewizor OLED SIGNATURE W7, flagowy smartfon LG V30 czy innowacyjna lodówka InstaView. Co więcej z okazji swoich urodzin, to LG rozdaje prezenty i każdego dnia losuje jedno zgłoszenie, którego autor otrzymuje flagowy smartfon LG G6. 20 lat obecności na polskim rynku to szczególna okazja, dlatego przygotowane przez LG nagrody w loterii to najlepsze produkty reprezentujące 5 obszarów firmy, które odzwierciedlają innowacyjne rozwiązania w kategoriach takich jak RTV, AGD, IT, Mobile oraz Klimatyzacji. Wśród urządzeń, o które zawalczą aktualni Klienci LG znalazł się pierwszy w historii elastyczny telewizor LG OLED W7, 65 calowy model, który zachwyca niespotykanym designem i doskonałą jakością obrazu. Do wygrania jest także najnowszy multimedialny smartfon LG V30, dedykowany dla wszystkich fanów zaawansowanego video. Połączenie najwyżej jakości podzespołów i minimalistycznego wzornictwa sprawia, że telefon spełni oczekiwania najbardziej wymagających twórców. W kategorii innowacyjnego AGD od LG jest lodówka InstaView Door In Door z nowatorskim 33 calowym, szklanym panelem i szeroką gamą funkcjonalności. Przezroczysty ekran InstaView umożliwia sprawdzenie zawartości lodówki bez konieczności otwierania drzwi. Klienci LG mogą wygrać także pralkę LG TWINWash, pierwsze tego typu urządzenie na świecie, umożliwiające zrobienie równocześnie dwóch różnych prań. Wyposażona w dodatkowy bęben pralka, dzięki innowacyjnym funkcjom TrueSteam i TurboWash, sprawia, że tkaniny stają się miękkie, wolne od uciążliwych zapachów, alergenów i zagnieceń.

LG V30 naturalny partner filmowcaDrukuj

LGZawodowi filmowcy podchodzą z rezerwą do nowych gadżetów wideo doskonale znają możliwości profesjonalnych kamer i wiedzą, jakie efekty mogą uzyskać przy odpowiednich warunkach oświetleniowych. Sprzęt, który jest używany na planie, nie kryje przed reżyserem tajemnic. Profesjonalista wie, jakie ograniczenia i możliwości mają cyfrowe matryce. Wybierając kamerę, bierze pod uwagę, jak rejestrowane są przez nią cienie i przestrzeń tonalna, jaką dynamikę i odwzorowanie kolorów oferuje, oraz na ile pozwala w postprodukcji. Przy niektórych projektach konieczne jest użycie nietypowych kamer małych, outdoorowych czy nawet konsumenckich, ale nigdy nie myślałem poważnie o zastosowaniu ich przy jakichkolwiek większych realizacjach filmowych do czasu testów smartfona LG V30. Mała matryca i bardzo wymagające warunki oświetleniowe eliminowały kamery urządzeń mobilnych z udziału w produkcji filmu. W porównaniu z możliwościami profesjonalnych kamer, smartfony po prostu nie mogły wypaść dobrze. Z LG V30 jest inaczej i jest coś niezwykłego w tym, że zawsze masz przy sobie smartfona, który pozwoli Ci nagrać piękne sceny, dając niemałą satysfakcję i ogromną radość użytkowania. Teraz, po zapoznaniu się z możliwościami nowego modelu LG, myślę, że profesjonalne realizacje filmowe smartfonem są coraz częściej możliwe. Zapewne twórcy Hollywood nie zamienią swojego sprzętu na smartfony, ale dzięki LG V30 to konsumenci mogą zacząć uwieczniać swoje historie tak jak zawodowcy. Ten model z pewnością zainspiruje wielu ludzi do tworzenia autorskich filmów. W LG V30 technologia została ujarzmiona i świetnie współpracuje z użytkownikiem.