Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

LG odsłania najnowszy tablet G Pad II 10.1Drukuj

NewsyNa targach IFA 2015 w Berlinie LG Electronics zaprezentuje najbardziej zaawansowany model z serii swoich tabletów G Pad. Po tym debiucie G Pad II 10.1 w wersji z LTE, jak i Wi-Fi, będzie dostępny na rynkach Ameryki Północnej, Europy i Azji. Urządzenia z serii LG G Pad stanowią optymalne rozwiązanie w kwestii stosunku wydajności do ceny, gwarantując zadowolenie konsumentów poszukujących mobilnych i jednocześnie komfortowych rozwiązań. Tablet G Pad II 10.1 posiada znacznie więcej zalet niż pozostałe urządzenia z tego segmentu. Dzięki ekranowi WUXGA o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli użytkownik będzie mógł z łatwością korzystać z multimediów i swobodnie surfować po Internecie, a potężny czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800 2.26 GHz i pojemna bateria 7.400 mAh najbardziej wydajna w swojej klasie to gwarancja wielogodzinnej rozrywki. Pomimo dużego, 10.1 calowego ekranu, urządzenie jest wyjątkowo smukłe ramka otaczająca ekran jest najmniejsza w porównaniu z innymi urządzeniami podobnej wielkości obecnie dostępnymi na rynku. G Pad II 10.1 to tablet niezwykle przyjemny dla oka, głównie za sprawą delikatnego, metalicznego wykończenia, które nadaje mu stylowego wyglądu.

Aktualizacja Android Wear umożliwi korzystanie z Wi-Fi w LG G Watch RDrukuj

NewsyDzięki najnowszej aktualizacji systemu Android Wear pierwszy smartwatch LG z okrągłą tarczą G Watch R, otrzyma funkcję połączenia przez Wi-Fi. Jego użytkownicy będą mogli otrzymywać powiadomienia oraz inne przydatne informacje bezpośrednio na urządzenie noszone na ręku bez konieczności korzystania z połączenia Bluetooth. W ciągu kolejnych kilku dni, kiedy zostanie udostępniona aktualizacja aplikacji poprzez FOTA, zegarki LG G Watch, G Watch R oraz urządzenia z serii Watch Urbane staną się jeszcze bardziej wszechstronne. LG jest jedyną firmą, która wprowadziła na rynek aż trzy oddzielne urządzenia z systemem Android Wear, co w pełni ukazuje zaangażowanie w prace nad systemem Android dla użytkowników urządzeń wearable. Poza funkcją Wi-Fi, w którą wyposażony został zegarek G Watch R, we wszystkich trzech urządzeniach LG dostępna będzie opcja interaktywnych tarczy, które użytkownicy będą mogli pobrać z Google Play. Interaktywne tarcze zapewniają możliwość wyświetlenia dodatkowych informacji poprzez dotknięcie określonych obszarów na wyświetlaczu. Dzięki najnowszej aktualizacji, urządzenia LG z systemem Android Wear będą mogły dodatkowo obsługiwać wybrane aplikacje, umożliwiając na przykład wyświetlanie czterodniowej prognozy pogody czy korzystanie z funkcji tłumacza w kilku językach obcych bezpośrednio na tarczy zegarka.

LG prezentuje Music Flow 5 oraz SoundPOP 360Drukuj

NewsyFirma LG Electronics poszerza ofertę urządzeń audio prezentując, na targach IFA 2015 w Berlinie, dwa nowe głośniki Bluetooth. LG Music Flow P5 oraz SoundPop 360 zostały zaprojektowane z myślą o konsumentach, którzy oczekują zarówno wygody zapewnianej przez urządzenia przenośne, jak i bezkompromisowej jakości dźwięku. Pomimo niewielkich rozmiarów, głośnik LG Music Flow P5 odtwarza bardzo dobrej jakości dźwięk, a dzięki opracowanej przez firmę LG funkcji Auto Music Play, może automatycznie rozpocząć odtwarzanie muzyki, gdy w jego zasięgu znajdzie się urządzenie przesyłające strumieniowo pliki muzyczne. W głośniku zastosowano akumulator wystarczający na 15 godzin ciągłej pracy, co w zupełności wystarcza, aby korzystać z niego przez cały dzień bez ładowania. Głośnik P5 oraz jego starszy brat, model P7, kontynuują politykę firmy LG mającą na celu poszerzanie asortymentu bezprzewodowych urządzeń audio aby sprostać wymaganiom użytkownikom pragnącym mobilnych i dynamicznych rozwiązań. Projektując głośnik SoundPop 360 firma LG chciała stworzyć produkt o bardzo dobrym brzmieniu, maksymalnej mobilności oraz pasujący do nowoczesnych pomieszczeń.