Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

LG G4 najbardziej ambitnym smartfonem stworzonym przez LGDrukuj

NewsyNowy Jork, Londyn, Paryż, Singapur, Istambuł i Seul dziś w największych światowych metropoliach miały miejsce premierowe pokazy LG G4. Na konferencjach firmy LG Electronics zebrało się ponad 1000 gości z całego świata, by poznać następcę modelu LG G3, który pod względem sprzedaży oraz branżowych nagród przekroczył oczekiwania marki. Projektując kolejny flagowy model G4, LG koncentrowała się na potrzebach konsumentów, przydatnych funkcjonalnościach, wygodzie użytkowania, eleganckim wzornictwie oraz obrazie najwyższej jakości. Aparat fotograficzny w LG G4 został wyposażony w obiektyw o przesłonie F1.8 niespotykanej dotychczas w innych istniejących na rynku smartfonach. Dzięki tak dużej jasności obiektywu, do matrycy aparatu dociera o 80 % więcej światła niż w wcześniejszym flagowcu G3. Innowacyjnej kamerze towarzyszy nowy wyświetlacz Quantum IPS, który pod każdym względem przewyższa wysokiej jakości wyświetlacz Quad HD, zastosowany po raz pierwszy w smartfonie LG G3. Dodatkowo model G4 gwarantuje najwyższy komfort użytkowania, czego wyraźnym potwierdzeniem jest ergonomiczny, lekko zakrzywiony profil Slim Arc oraz przejrzysty interfejs użytkownika.

LG UX 4.0 bardziej dostosowany do potrzeb użytkownikaDrukuj

NewsyFirma LG Electronics poinformowała, iż w flagowym smartfonie LG G4 zastosuje najnowszy interfejs użytkownika LG UX 4.0. Unowocześnione, łatwiejsze w użyciu i bardziej intuicyjne funkcje, które lepiej dostosowują się do indywidualnych potrzeb i upodobań użytkownika zostaną zaprezentowane wraz z najnowszym modelem LG pod koniec kwietnia 2015. Od kiedy w 2012 roku firma LG wprowadziła smartfon Optimus G, który jako pierwszy został wyposażony w funkcje Quick Memo i QSlide, każda nowa seria flagowców otrzymuje wyraźnie ulepszony interfejs. Dotychczas udoskonalenia miały na celu ogólne zwiększanie wygody użytkowania przez wprowadzenie funkcji odpowiadających na potrzeby wszystkich konsumentów. Podczas projektowania interfejsu LG UX 4.0 większy nacisk położono na ich optymalizację pod kątem indywidualnych oczekiwań poszczególnych użytkowników, tak aby każdy był w pełni zadowolony z urządzenia LG.

LG G Flex 2 innowacyjność w zakrzywieniuDrukuj

NewsyPo niedawnej premierze na największych targach mobilnych MWC 2015 w Barcelonie, LG Electronics wprowadza do Polski innowacyjnie zakrzywiony smartfon LG G Flex 2. Jeszcze w marcu będzie on dostępny w sieci Play, która wraz z unikalnym smartfonem, oferuje swoim klientom modowe etui specjalnie zaprojektowane przez jedną z najciekawszych polskich marek modowych ZUO CORP+. Dzięki temu użytkownicy najnowszego LG G Flex 2 zakupionego w Play wyróżnią się nie tylko innowacyjnym smartfonem o unikalnym kształcie, ale także autorskim etui. Firma LG i Play postanowiły nawiązać współpracę z jednym z najbardziej innowacyjnych na polskim rynku marek modowych ZUO CORP+, których nowoczesny styl doskonale pasuje do innowacyjnej wizji LG i nieograniczonych możliwości sieci Play. Te trzy marki wspólnie stworzyły propozycję dla wszystkich miłośników oryginalnego stylu. W efekcie współpracy powstał projekt autorskiej kreacji ZUO CORP+, koncepcyjnej sukni G Flex 2 Mirror Dress inspirowanej zakrzywieniem G Flex 2 oraz nowymi technologiami dominującymi nie tylko w świecie mobilnym, ale również w świecie mody.