Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

LG Q60 smartfonem idealnym dla współczesnych Social AnimalsówDrukuj

LGTrzy aparaty stworzone z myślą o zdjęciach klasycznych, szerokokątnych i portretowych, opcje dedykowane fanom mediów społecznościowych i sztuczna inteligencja, automatycznie poprawiająca fotografie to funkcje w LG Q60 smartfonie dla Social Animalsów. Urządzenie w wersji Dual Sim 2+1 debiutuje już dziś w specjalnej wakacyjnej promocji w zestawie z bezprzewodowym i wodoodpornym głośnikiem LG XBOOM Go PK3. Czym byłby smartfon dla Social Animal bez aparatu, który umożliwia wykonanie kreatywnych zdjęć w każdej sytuacji?. W LG Q60, podobnie jak w innych flagowych modelach zastosowano trzy obiektywy, w tym klasyczny, o szerokim kącie oraz specjalny do zdjęć portretowych. Zastosowanie dedykowanego obiektywu do fotografii portretowej pozwoli na osiągnięcie prawdziwego efektu bokeh. Obiektyw z szerokim kątem widzenia przyda się szczególnie w przypadku fotografowania krajobrazu, ale również podczas wykonywania zdjęć grupowych. LG Q60 wyposażony został w funkcję DTS X: 3D, która nawet z podstawowych słuchawek potrafi wydobyć pełną moc dźwięku. Zastosowana technologia pozwala na osiągnięcie efektu dźwięku wielowymiarowego. Podczas okresu promocyjnego, LG Q60 dostępny będzie w specjalnej ofercie z bezprzewodowym i wodoodpornym głośnikiem LG XBOOM Go PK3 o wartości 299 PLN. Taki zestaw w połączeniu z normą militarną MIL-STD 810G LG Q60 zapewni wiele godzin słuchania muzyki lub oglądania filmów bez względu na to gdzie spędzasz wakacje.

LG w trosce o przyszłość naszej planetyDrukuj

LGEmisja dwutlenku węgla na świecie osiągnęła rekordowy poziom. LG, w trosce o ochronę naszej planety oraz poprawę jakości powietrza, prowadzi szereg różnorodnych działań. Firma wdraża globalną strategię Innovation For a Better Planet oraz angażuje się w lokalne inicjatywy, takie jak eko Maraton Mazury i Bieg Szlakiem Krutyni, które odbyły się w minioną sobotę w Gałkowie. Jednym z czynników, który negatywnie wpływa na stan naszej planety, jest wysoka emisja dwutlenku węgla. W ubiegłym roku jego globalna emisja wzrosła o 1.7% do najwyższego do tej pory poziomu. Wzrost ten napędzany jest między innymi ciągłym, intensywnym spalaniem paliw kopalnych oraz niszczeniem lasów. Niestety sytuacja nie ulega poprawie według prognoz, w bieżącym roku może osiągnąć kolejny, niechlubny rekord. Mając na uwadze dobro środowiska naturalnego oraz zachowanie wysokiej jakości powietrza, LG wdraża globalną inicjatywę Innovation For a Better Planet. Jednym z jej głównych elementów jest ambitny program Zero Carbon 2030, który ma na celu osiągnięcie zerowej emisji dwutlenku węgla. Firma planuje zmniejszyć jego emisję w swoich zakładach produkcyjnych na całym świecie o 50% w porównaniu do stanu z roku 2017. Działania te mają prowadzić do osiągnięcia neutralności węglowej, zerowej emisji netto dwutlenku węgla poprzez zapewnienie równowagi między emisją a wychwytywaniem CO2. Poza działaniami wdrażanymi globalnie, LG angażuje się także w lokalne inicjatywy, których celem jest wsparcie ochrony środowiska. Jedną z nich był VIII Maraton Mazury i Bieg Szlakiem Krutyni, który odbył się w minioną sobotę w Gałkowie.

LG do 2030 roku zmniejszy o 50 proc. emisję CO2 w swoich zakładach produkcyjnychDrukuj

LGFirma LG rozpoczęła ambitną inicjatywę Zero Carbon 2030, której celem jest skompensowanie w ciągu 12 lat emisji dwutlenku węgla w zakładach produkcyjnych na całym świecie. Zgodnie z szerszą strategią zrównoważonej działalności biznesowej, firma LG będzie wdrażać różnorodne programy w dziedzinie odnawialnych źródeł energii oraz redukcji emisji CO2, tak aby zmniejszyć emisję dwutlenku węgla w swoich zakładach produkcyjnych na całym świecie o 50 procent w porównaniu do stanu z roku 2017. Działania te pomogą firmie LG zbliżyć się do ostatecznego celu, jakim jest neutralność węglowa, osiągnięcie zerowej netto emisji dwutlenku węgla poprzez zapewnienie równowagi między emisją a wychwytywaniem CO2. Realizując różnorodne strategiczne inicjatywy firma obniży emisję dwutlenku węgla w swoich zakładach produkcyjnych na całym świecie z prawie 2 milionów ton odnotowanych w roku 2017 do 960 000 ton pod koniec roku 2030. Aby zmniejszyć emisję dwutlenku węgla podczas procesów produkcyjnych, firma LG będzie zwiększać wykorzystanie wysoko wydajnych instalacji produkcyjnych oraz technologii, opracowywanych z myślą o ograniczeniu emisji gazów cieplarnianych. Dążąc do ograniczenia emisji dwutlenku węgla, firma LG będzie rozbudowywać instalacje z odnawialnymi źródłami energii wykorzystując rozwiązania z dziedziny energetyki słonecznej, a także aktywie stosować własne produkty z oferty dla przedsiębiorstw, takie jak agregaty chłodnicze o wysokiej sprawności, czy systemy zarządzania energią tzw. Energy Management Systems.