Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Nowe odsłony smartfonów LG K10 i K8 na 2018 rok zadebiutują podczas tegorocznych targów MWCDrukuj

LGPodczas targów MWC 2018 LG Electronics zaprezentuje nowe wersje popularnych smartfonów K8 i K10, które wzbogacono o jeszcze szerszą gamę rozwiązań znanych z flagowych urządzeń klasy Premium. Oba modele wejdą do sprzedaży w kluczowych regionach, takich jak Europa, Azja, Ameryka Łacińska i Bliski Wschód. Nowa seria K na 2018 od LG powstała, by zapewnić użytkownikom wybór wyjątkowych smartfonów w przystępnych cenach. Tegoroczne wersje wyposażono w wiele zaawansowanych funkcji, takich jak szybki autofokus czy redukcja szumów obrazu, która pozwala na wykonywanie lepszych zdjęć przy słabym oświetleniu. Smartfony K8 i K10 posiadają stylowe, błyszczące, opływowe obudowy, które stały się wyróżnikiem wcześniejszych urządzeń tej serii. By zapewnić jednolite, ponadczasowe wzornictwo, w nowych modelach zastosowano szklany panel 2.5D Arc Glass. Wersje na 2018 rok będą dostępne w trzech atrakcyjnych kolorach takich jak Aurora Black, Moroccan Blue i Terra Gold. LG K10 to klasyczny smartfon z metalową obudową i ramką w kształcie litery U, wyposażony w funkcje, które z reguły nie są dostępne w tym przedziale cenowym. W wersji na 2018 rok zastosowano zaawansowany tylny aparat o obiektywie 13 MPx wzorowany na tym z flagowego smartfona LG G6 oraz przednią kamerę 8 MPx, która pozwala wykonać selfie z rozmytym tłem tzw. efektem bokeh. Smartfon posiada także udoskonalony autofokus z detekcją fazy, który ustawia ostrość o 23% szybciej niż tradycyjne rozwiązania, dzięki czemu fotoamatorom nie umknie żadna okazja do wykonania wspaniałego zdjęcia. Inteligentny tylny przycisk Smart Rear Key nie tylko pełni funkcję czytnika linii papilarnych odblokowującego telefon, ale także umożliwia między innymi natychmiastowe uruchomienie migawki funkcja Quick Shutter i szybkie wykonywanie zrzutów ekranowych funkcja Quick Capture.Aparat w nowym smartfonie LG K8 również zyskał nowe możliwości, udoskonalono interfejs i jakość zdjęć nawet tych wykonywanych przy słabym oświetleniu. Model na 2018 rok został wyposażony w funkcje docenione przez użytkowników jego poprzednika, takie jak Auto Shot automatyczne selfie, Gesture Shot wyzwalanie migawki gestem, Flash for Selfie doświetlanie ekranem czy Quick Share szybkie udostępnianie.

W smartfonach K8 i K10 zastosowano nową funkcję redukcji szumów obrazu, która umożliwia wykonywanie wyraźniejszych zdjęć przy słabym oświetleniu. Opcja ta w połączeniu z trybem HDR pozwala uzyskać ostrzejsze, jaśniejsze i bardziej kontrastowe zdjęcia także w pochmurne dni lub w ciemnych pomieszczeniach.Dzięki nowej funkcji samowyzwalacza Time Helper, użytkownicy mogą fotografować się z rodziną lub znajomymi w prosty i wygodny sposób. Każdy będzie mógł przygotować się do zdjęcia, wiedząc ile czasu pozostało do wyzwolenia migawki funkcja Time Helper sygnalizuje odliczanie czasu błyskami lampy.

Kolejną nowością w smartfonach z serii K jest Flash Jump Shot, która wykonuje zdjęcia maksymalnie 20 co trzy sekundy, a następnie automatycznie łączy je, tworząc animację GIF, którą można łatwo przesłać znajomym. Funkcja współpracuje zarówno z przednim, jak i tylnym aparatem i jest dostępna w obu modelach.

Projektując smartfony z serii K na rok 2018 skoncentrowaliśmy się na walorach użytkowych, myśląc o konsumentach poszukujących urządzenia pasującego do stylu życia oraz potrzeb. Jesteśmy przekonani, że dzięki technologii aparatów stosowanych w smartfonach oraz innym wygodnym funkcjom możemy podbić serca konsumentów na szybko zmieniającym się rynku, powiedział Ha Jeung-Uk wiceprezes działu LG Electronics Mobile.

Podstawowe dane techniczne LG K10:

* Chipset: Czterordzeniowy 1.5 GHz
* Wyświetlacz: 5.3 calowy HD In-Cell Touch (1280 x 720 / 277 pikseli na cal)
* Pamięć:
- K10+: 3 GB pamięci RAM / 32 GB pamięci ROM / Karta microSD (maks. 2 TB)
- K10: 2 GB pamięci RAM / 16 GB pamięci ROM / Karta microSD (maks. 2 TB)
- K10α: 2 GB pamięci RAM / 16 GB pamięci ROM / Karta microSD (maks. 2 TB)
* Aparat:
- K10+: Tylny 13 MPx / Przedni 8 MPx lub 5 MPx (Szerokokątny)
- K10: Tylny 13 MPx / Przedni 8 MPx lub 5 MPx (Szerokokątny)
- K10α: Tylny 8 MPx / Przedni 5 MPx
* Bateria: 3000 mAh (Wbudowana)
* System operacyjny: Android 7.1.2 Nougat
* Wymiary: 148.7 x 75.3 x 8.68 mm.
* Masa: 162 gr.
* Sieć komórkowa: LTE / 3G / 2G
* Łączność: Wi-Fi (802.11 b, g, n) / Bluetooth 4.2 / USB 2.0 typu B / NFC
* Kolory:
- K10+: Niebieski / Złoty
- K10: Czarny / Niebieski / Złoty
- K10α: Czarny / Złoty
* Inne: Czytnik linii papilarnych / Radio FM / Flash Jump Shot / Music Flash / Time Helper / Quick Capture / Quick Shutter

Podstawowe dane techniczne LG K8:

* Chipset: Czterordzeniowy procesor 1.3 GHz
* Wyświetlacz: 5 calowy HD On-Cell Touch (1280 x 720 / 294 piksele na cal)
* Pamięć: 2 GB pamięci RAM / 16 GB pamięci ROM / Karta microSD (maks. 32 GB)
* Aparat: Tylny 8 MPx / Przedni 5 MPx
* Bateria: 2500 mAh (Wyjmowana)
* System operacyjny: Android 7.1.2 Nougat
* Wymiary: 146.3 x 73.2 x 8.2 mm.
* Masa: 152 gr.
* Sieć komórkowa: LTE / 3G / 2G
* Łączność: Wi-Fi (802.11 b, g, n) / Bluetooth 4.2 / USB 2.0 typu B
* Kolory: Czarny / Niebieski / Złoty
* Inne: Radio FM Radio / Flash Jump Shot / Music Flash / Time Helper / Quick Capture / Quick Shutter

Polski debiut udoskonalonej serii K planowany jest na drugi kwartał 2018 roku.

Źródło: LG Electronics Polska
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.