Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

W LG rusza właśnie wrześniowa promocja Smart Wrzesień na smartfonyDrukuj

LGW pracy i na studiach liczy się inteligencja, ale też wytrzymałość. LG dobrze o tym wie i uruchamia Wrześniową promocję, w której można zaoszczędzić minimum 700 zł przy zakupie smartfonów LG. Wrześniowa promocja LG ruszyła właśnie w największych sieciach handlowych Media Expert, Media Markt, X-Kom, Komputronik, RTV Euro AGD oraz Saturn. Przez najbliższe dwa tygodnie w promocji będzie można kupić odporny na niebezpieczeństwa smartfon z najwyższej półki LG G7 ThinQ wyposażony w system sztucznej inteligencji w promocyjnej cenie 3299 zł, a do tego otrzymać kartę podarunkową o wartości 500 złotych, oszczędzając dzięki temu w sumie 700 zł. W ramach startującej promocji pozostałe smartfony LG również zaoferują dobrą cenę za wysoką jakość. LG Q7 Dual można nabyć już za 1399 zł wraz z kartą podarunkową o wartości 300 zł. Dzięki temu Klient oszczędza 400 zł. Cena LG V30 wynosi 2599 zł w sieciach Media Expert, X-Kom, Komputronik i Euro RTV AGD. Natomiast w sklepach Media Markt i Saturn LG V30 będzie można nabyć wraz z kartą podarunkową o wartości 300 zł. LG K11 Dual dostępny już w nowej cenie 699 zł. To jednak jeszcze nie wszystko. Dokonując zakupu w jednym z wymienionych punktów, Klienci zyskają nie tylko specjalną cenę oraz karty podarunkowe na dalsze zakupy, ale także spokój ducha i roczne ubezpieczenie od najczęściej przydarzającego się problemu z telefonem rozbicia ekranu, wartego w przypadku smartfonów G7 i Q7 odpowiednio 529 zł i 450 zł złotych.

Wyjątkowo trwałe smartfony do pracy i na zajęcia

Smartfony LG to doskonałej jakości urządzenia wykorzystujące najnowsze technologie. Oferują bezkompromisową wydajność, doskonałej jakości ekrany i niezrównaną staranność wykonania, a także pionierskie rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji, wspomagające między innymi robienie zdjęć.


Telefony LG G7 ThinQ, LG Q7, LG V30 i LG G6 cechuje także niespotykana odporność na czynniki środowiska, potwierdzona zgodnością z normą wodo i pyłoszczelności IP68. Dodatkowo smartfony LG G7 ThinQ, LG Q7, LG V30 oraz LG K11 wyróżnia certyfikat potwierdzający zaliczenie rygorystycznych testów wykonanych zgodnie z wojskowym standardem MIL-STD-810G używanym w wojsku amerykańskim. Każdy z tych modeli musiał przejść cały szereg prób obejmujących wielokrotne zrzucanie z wysokości na twardą powierzchnię, wystawianie na działanie słonej mgły, intensywnego promieniowania słonecznego oraz mrozu, poddawanie naprężeniom, wibracjom oraz uderzeniom, a także pokrywanie pyłem i zanurzanie w wodzie. Aby sprostać tak wyśrubowanym wymaganiom, inżynierowie LG musieli wykorzystać cały kunszt projektowania i sięgnąć po najlepsze materiały, ale efekt ich pracy jest imponujący.

Źródło: LG Electronics Polska
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.