Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

LG rozdaje gotówkę BlikiemDrukuj

LGNajlepsze smartfony wcale nie muszą kosztować majątku, a najwyższą jakość i specyfikację można już znaleźć na rynku w dobrej cenie. Wie o tym marka LG, która kontynuuje promocje na tegoroczne flagowce, tym razem uruchamiając nową akcję z czekiem BLIK. Od dziś każdy kto kupi LG G7 ThinQ lub LG Q7 w sieciach Play, Orange i Plus otrzymuje od LG zwrot gotówki, którą wypłaca w bankomacie za pomocą czeku BLIK. W przypadku LG G7 Klient dostaje extra 300 zł, a w przypadku LG Q7 do portfela Klientów trafi 150 zł. Dzięki temu smartfony LG z flagowej półki zyskują jeszcze lepszą cenę, a użytkownicy najwyższą jakość. Co więcej do zakupu obydwu smartfonów LG dodaje roczną gwarancję na ekran o wartości 529 zł dla modelu G7 ThinQ i 450 zł dla Q7 w przypadku stłuczenia ekranu. Promocja LG z czekiem BLIK ruszyła 24 września i potrwa do 31 października, a składa się z czterech prostych kroków. Kupujemy smartfon LG G7 ThinQ lub LG Q7 w dowolnym salonie sieci Play, Orange lub Plus, czy też w sklepach online tych operatorów, Rejestrujemy zakupiony smartfon na stronie, podając numer IMEI urządzania oraz załączając dowód zakupu paragon lub faktura. Otrzymujemy 2 SMS-y z czekiem BLIK dziewięciocyfrowy kod i numerem PIN. Za pomocą otrzymanych kodów wypłacamy gotówkę z bankomatów. Wypłaty są realizowane w większości bankomatów w Polsce m.in. w bankomatach Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, Bank Millenium, PKO PB, PKO SA, BGŻ BNP Paribas jak również w bankomatach sieci Euronet, Planet Cash i BPS.


Najważniejsze dla LG jest, aby odpowiednio wysoka jakość smartfonów była przystępna cenowo dla naszych Klientów, stąd promocja z BLIKIEM, który daje możliwość szybkiego zwrotu gotówki i satysfakcję Klientów, mówi Tomasz Gierczak dyrektor Sprzedaży w dziale Mobile Communications, LG Electronics Polska.

Współpraca firmy LG Electronics Polska oraz Santander Bank Polska S.A. zaowocowała kolejnym ciekawym zastosowaniem elektronicznych czeków BLIK. Firma w ten sposób chce promować zakup swoich flagowych modeli smartfonów LG G7 ThinQ i LG Q7. To doskonała kompozycja, wykorzystanie nowoczesnej usługi finansowej do promowania najnowszej technologii. W ten sposób trafiamy z ofertą do właściwego odbiorcy, który świadomie wybiera nowoczesny smartfon i korzysta z benefitów BLIKOWEJ rewolucji, mówi Marcin Makulec dyrektor Bankowości Transakcyjnej w Banku Santander.

Nieodłącznym atrybutem naszej promocji jest prostota użycia czeku. Mając do dyspozycji jedynie telefon Beneficjent jest w stanie zrealizować czek bez dodatkowych formalności towarzyszącym wydaniu karty czy wizycie w oddziale Banku. Jako grupa Santander przywiązujemy ogromną wagę do innowacyjności. Czeki BLIK wprowadzają nowe możliwości nie tylko w sposobie dokonywania płatności, ale również w sposobie tworzenia dedykowanych kampanii marketingowych. W związku z procesem zmiany nazwy z Bank Zachodni WBK zależy nam na utożsamianiu marki Santander z kierunkiem zmian na rynku płatności. Dewizą Santander słyszaną w wielu językach na niemal całym świecie są hasła Simple, Personal and Fair. I taki właśnie jest czek BLIK i mamy nadzieję, że z tym samym przesłaniem nasz produkt trafi do użytkowników, mówi Rafał Pokora dyrektor Departamentu Cash Management Banku Santander.

Źródło: LG Electronics Polska
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.