Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Zupełnie nowa odsłona serii Q i K od LGDrukuj

LGEkran HD+ Full Vision, przedni aparat ukryty w wycięciu o kształcie kropli wody, system dźwięku przestrzennego DTS:X, sztuczna inteligencja, która pomaga wykonać perfekcyjne zdjęcia, dedykowany przycisk, aktywujący Asystenta Google i obudowa spełniająca standard militarny. To tylko kilka cech, które jeszcze niedawno charakteryzowały flagowe smartfony, a teraz LG przeniosło je do urządzeń o świetnej relacji jakości do ceny. Najnowsze smartfony ze średniej półki LG Q60, LG K50 i LG K40 będą miały swoją premierę podczas targów MWC 2019. Klienci, którzy zwykle musieli dokonywać kompromisów, dzięki nowym modelom od LG z klasy średniej, będą mogli korzystać z dużych ekranów oraz sztucznej inteligencji dotychczas zarezerwowanej dla flagowców. Każde z tych urządzeń jest wyposażone w wyświetlacz HD+ Full Vision, o przekątnej 6.26 cala w modelach LG Q60 i LG K50 lub 5.7 cala w modelu LG K40. Aby umożliwić pełne maksymalne wykorzystanie powierzchni wyświetlacza Full Vision i komfortowe oglądanie filmów, granie lub komunikowanie się, przedni aparat smartfonów LG Q60 i LG K50 został umieszczony w wycięciu o kształcie kropli wody. Ponadto, wszystkie trzy nowe modele mają wąskie ramki umożliwiające wygodne trzymanie i obsługiwanie jedną dłonią. LG stawia na ułatwienie codzienności swoich użytkowników na każdym kroku, dlatego smartfony LG Q60, LG K50 i LG K40 zostały wyposażone w funkcje sztucznej inteligencji, które dotychczas były dostępne tylko we flagowych urządzeniach. Funkcja AI CAM w zadziwiający sposób rozpoznaje obiekty w kadrze i rekomenduje tryb fotografowania zapewniający najlepszy wygląd zdjęcia. Z kolei dedykowany przycisk Asystenta Google zapewnia użytkownikom natychmiastowy dostęp do najpopularniejszego wirtualnego asystenta, jaki jest oferowany we współczesnych smartfonach.

Wspaniałe efekty dźwiękowe dzięki systemowi DTS:X

Dzięki systemowi DTS:X, który pozwala na odtwarzanie dźwięku przestrzennego przy użyciu słuchawek, wszystkie trzy modele LG z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających entuzjastów dobrych dźwięków. Ta wysokiej klasy technologia w przekonujący sposób symuluje 7.1 kanałowe efekty dźwiękowe zapewniając fascynująco realistyczne wrażenia słuchowe podczas gier, oglądania filmów, czy słuchania muzyki.

Doskonała jakość zdjęć

Oprócz przedniego aparatu o imponującej rozdzielczości 13 MPx, smartfon LG Q60 jest wyposażony w trzy tylne aparaty 16 MPx z autofokusem z detekcją fazy (PDAF), 5 MPx z obiektywem szerokokątnym oraz 2 MPx z czujnikiem głębi, pozwalającym na wykonywanie zdjęć z ostrym motywem głównym i rozmytym tłem. Mając do dyspozycji cztery wyjątkowe aparaty, użytkownicy smartfona LG Q60 mogą za każdym razem, nawet w najtrudniejszych sytuacjach uzyskać wspaniałe rezultaty fotografowania.

Wydajna bateria

W smartfonach LG Q60 i LG K50 zastosowano baterię o pojemności 3500 mAh, która pozwala na czytanie wiadomości, granie lub odtwarzanie treści z serwisów streamingowych przez długi czas. Mniejszy smartfon, LG K40 jest natomiast wyposażony w baterię 3000 mAh, która wystarcza na cały dzień użytkowania bez konieczności sięgania po ładowarkę.

Podstawowe dane techniczne: LG Q60

* Procesor: Ośmiordzeniowy 2.0 GHz
* Wyświetlacz: Full Vision 6.26 cala, 19:9 HD+
* Pamięć: 3 GB pamięci RAM / 64 GB pamięci ROM / Karta microSD (maks. 2 TB)
* Aparat:
- Tylny: 16 MPx, autofokus PDAF / 2 MPx z czujnikiem głębi / 5 MPx z obiektywem szerokokątnym
- Przedni: 13 MPx
* Bateria: 3500 mAh
* Wymiary: 161.3 x 77 x 8.7 mm.
* Sieć komórkowa: LTE / 3G / 2G
* Inne: Dźwięk przestrzenny DTS:X / AI CAM / Zgodność z normą MIL-STD 810G / Czytnik linii papilarnych / Przycisk Asystenta Google


Podstawowe dane techniczne: LG K50

* Procesor: Ośmiordzeniowy 2,0 GHz
* Wyświetlacz: Full Vision 6.26 cala, 19,5:9 HD+
* Pamięć: 3 GB pamięci RAM / 32 GB pamięci ROM / Karta microSD (maks. 2 TB)
* Aparat:
- Tylny: 13 MPx z autofokusem PDAF / 2 MPx z czujnikiem głębi
- Przedni: 13 MPx
* Bateria: 3500 mAh
* Wymiary: 161.3 x 77 x 8.7 mm.
* Sieć komórkowa: LTE / 3G / 2G
* Inne: Dźwięk przestrzenny DTS:X / AI CAM / Zgodność z normą MIL-STD 810G / Czytnik linii papilarnych / Przycisk Asystenta Google


Podstawowe dane techniczne: LG K40

* Procesor: Ośmiordzeniowy 2.0 GHz
* Wyświetlacz: Full Vision 5.7 cala, 18:9 HD+
* Pamięć: 2 GB pamięci RAM / 32 GB pamięci ROM / Karta microSD (maks. 2 TB)
* Aparat:
- Tylny: 16 MPx z autofokusem PDAF
- Przedni: 8 MPx z lampą LED
* Bateria: 3000 mAh
* Wymiary: 153 x 71.9 x 8.3 mm.
* Sieć komórkowa: LTE / 3G / 2G
* Inne: Dźwięk przestrzenny DTS:X / AI CAM / Zgodność z normą MIL-STD 810G / Czujnik linii papilarnych / Przycisk Asystenta Google


Odwiedzający stanowisko firmy LG na targach MWC w dniach od 25 do 28 lutego będą mogli osobiście zapoznać się nowymi smartfonami z serii Q i K, a także z innymi innowacjami mobile od LG.

Źródło: LG Electronics Polska
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.