Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Ultraszerokokątny obiektyw i rozpoznawanie twarzy nawet w kompletnych ciemnościach, to najnowszy LG G8S ThinQDrukuj

LGTrzy aparaty w tym ultraszerokokątny o polu widzenia 136 stopni, możliwość sterowania smartfonem za pomocą gestów i odblokowywania z wykorzystaniem zaawansowanych metod biometrycznych jak np. rozpoznawanie układu naczyń krwionośnych czy twarzy oraz przedni aparat z czujnikiem ToF, który wynosi selfie na jeszcze wyższy poziom taki jest LG G8S ThinQ, który właśnie zadebiutował w Polsce. W trakcie promocji, każdy użytkownik będzie mógł odebrać prezenty o wartości 1000 PLN. LG G8S ThinQ wyposażony został w trzy obiektywy superszeroki, teleobiektyw i standardowy. Szerokokątny obiektyw pozwala na zarejestrowanie kadru o rozpiętości do aż 136 stopni. Podobnie jak w LG V40 ThinQ, oprogramowanie smartfona pozwala na automatyczne zarejestrowanie zdjęć z trzech obiektywów i połączenie ich w efektowną animację. Zaawansowany przedni aparat Z Camera pozwala też na robienie unikalnych zdjęć selfie z wykorzystaniem trybu portretowego. Z Camera analizuje promieniowanie podczerwone odbite od obiektów i na tej podstawie oblicza głębię fotografowanej sceny. Sposób ten jest dużo szybszy i dokładniejszy niż tradycyjne czujniki obrazu. Dzięki temu rozwiązaniu możliwa jest również kontrola głębi podczas filmowania Video Depth Control oraz rozpoznawanie twarzy Face Unlock. W przeciwieństwie do obecnych na rynku rozwiązań potrafiących wyróżnić fotografowaną postać i tło, dzięki pomiarowi odległości w przednim aparacie LG G8S ThinQ można kontrolować intensywność rozmycia tła do aż 256 poziomów. Najwyższą jakość wykonywanych przez LG G8S ThinQ zdjęć potwierdziła niezależna i działająca non-profit organizacja VCX. Eksperci obiektywnie oceniali fotografie, bazując na konkretnych parametrach.

LG Q60 smartfonem idealnym dla współczesnych Social AnimalsówDrukuj

LGTrzy aparaty stworzone z myślą o zdjęciach klasycznych, szerokokątnych i portretowych, opcje dedykowane fanom mediów społecznościowych i sztuczna inteligencja, automatycznie poprawiająca fotografie to funkcje w LG Q60 smartfonie dla Social Animalsów. Urządzenie w wersji Dual Sim 2+1 debiutuje już dziś w specjalnej wakacyjnej promocji w zestawie z bezprzewodowym i wodoodpornym głośnikiem LG XBOOM Go PK3. Czym byłby smartfon dla Social Animal bez aparatu, który umożliwia wykonanie kreatywnych zdjęć w każdej sytuacji?. W LG Q60, podobnie jak w innych flagowych modelach zastosowano trzy obiektywy, w tym klasyczny, o szerokim kącie oraz specjalny do zdjęć portretowych. Zastosowanie dedykowanego obiektywu do fotografii portretowej pozwoli na osiągnięcie prawdziwego efektu bokeh. Obiektyw z szerokim kątem widzenia przyda się szczególnie w przypadku fotografowania krajobrazu, ale również podczas wykonywania zdjęć grupowych. LG Q60 wyposażony został w funkcję DTS X: 3D, która nawet z podstawowych słuchawek potrafi wydobyć pełną moc dźwięku. Zastosowana technologia pozwala na osiągnięcie efektu dźwięku wielowymiarowego. Podczas okresu promocyjnego, LG Q60 dostępny będzie w specjalnej ofercie z bezprzewodowym i wodoodpornym głośnikiem LG XBOOM Go PK3 o wartości 299 PLN. Taki zestaw w połączeniu z normą militarną MIL-STD 810G LG Q60 zapewni wiele godzin słuchania muzyki lub oglądania filmów bez względu na to gdzie spędzasz wakacje.

LG w trosce o przyszłość naszej planetyDrukuj

LGEmisja dwutlenku węgla na świecie osiągnęła rekordowy poziom. LG, w trosce o ochronę naszej planety oraz poprawę jakości powietrza, prowadzi szereg różnorodnych działań. Firma wdraża globalną strategię Innovation For a Better Planet oraz angażuje się w lokalne inicjatywy, takie jak eko Maraton Mazury i Bieg Szlakiem Krutyni, które odbyły się w minioną sobotę w Gałkowie. Jednym z czynników, który negatywnie wpływa na stan naszej planety, jest wysoka emisja dwutlenku węgla. W ubiegłym roku jego globalna emisja wzrosła o 1.7% do najwyższego do tej pory poziomu. Wzrost ten napędzany jest między innymi ciągłym, intensywnym spalaniem paliw kopalnych oraz niszczeniem lasów. Niestety sytuacja nie ulega poprawie według prognoz, w bieżącym roku może osiągnąć kolejny, niechlubny rekord. Mając na uwadze dobro środowiska naturalnego oraz zachowanie wysokiej jakości powietrza, LG wdraża globalną inicjatywę Innovation For a Better Planet. Jednym z jej głównych elementów jest ambitny program Zero Carbon 2030, który ma na celu osiągnięcie zerowej emisji dwutlenku węgla. Firma planuje zmniejszyć jego emisję w swoich zakładach produkcyjnych na całym świecie o 50% w porównaniu do stanu z roku 2017. Działania te mają prowadzić do osiągnięcia neutralności węglowej, zerowej emisji netto dwutlenku węgla poprzez zapewnienie równowagi między emisją a wychwytywaniem CO2. Poza działaniami wdrażanymi globalnie, LG angażuje się także w lokalne inicjatywy, których celem jest wsparcie ochrony środowiska. Jedną z nich był VIII Maraton Mazury i Bieg Szlakiem Krutyni, który odbył się w minioną sobotę w Gałkowie.