Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Dodatkowe rozwiązania LG wspomagające Asystenta GoogleDrukuj

LGOdsłuchiwanie i dyktowanie wiadomości SMS bez wyjmowania smartfona z kieszeni, ustalanie nowej trasy bez odrywania wzroku od autostrady, a do tego łatwiejszy dostęp do Asystenta Google, to tylko niektóre funkcje dostępne w smartfonach i słuchawkach LG. Asystenta Google można aktywować między innymi głosowo, ale do uruchomienia go w LG G7 ThinQ oraz w słuchawkach LG Tone Platinum SE wystarczy nacisnąć dedykowany przycisk z boku obudowy. Zaletą takiego rozwiązania jest szybki i łatwy dostęp do Asystenta. W przypadku słuchawek to również możliwość odczytywania i odpowiadania na wiadomości bez telefonu w ręku. Po naciśnięciu dedykowanego przycisku w smartfonie LG G7 ThinQ lub słuchawkach LG, Asystent Google będzie natychmiast gotowy do odpowiedzi na każde pytanie, włączy budzik lub ustawi przypomnienie, doda produkty do listy zakupów. Dzięki rozwiniętym umiejętnościom rozumienia mowy, może być również wykorzystywany jako notatnik. Asystent przydaje się przede wszystkim w momentach, w których nie możemy trzymać smartfona w ręku. Świetnie sprawdzi się w samochodzie. Wystarczy zapytać go o drogę do pracy, bez podawania konkretnego adresu za każdym razem, a Asystent samodzielnie wyznaczy najkrótszą drogę, dodatkowo aktualizowaną w czasie jazdy żeby sprawnie ominąć korki. Unikalną możliwość sterowania smartfonem bez dotykania go dają słuchawki LG Tone Platinum SE, wyposażone w dedykowany przycisk wywołujący Asystenta Google. O ile zwykłe słuchawki sygnalizują nadejście powiadomienia, to słuchawki od LG, oznaczone jako Assistant-Ready, umożliwiają dodatkowo odsłuchiwanie i odpowiadanie na wiadomości bez wyjmowania smartfona z kieszeni np. w mroźny poranek w drodze do pracy.

LG odkrywa praktyczny kierunek rozwoju robotyki i sztucznej inteligencjiDrukuj

LGPodczas targów CES 2019, firma LG Electronics zaprezentowała udoskonaloną wersję robota CLOi Suit Bot, a także linię ulepszonych robotów usługowych, które są coraz bliższe komercjalizacji i w znaczącym stopniu pomagają w codziennych aktywnościach. LG CLOi Suit Bot wspomaga dolną część ludzkiego ciała podczas podnoszenia ciężkich przedmiotów lub schylania się, natomiast roboty usługowe CLOi Porter Bot, Serve Bot i Cart Bot pozwalają na korzystanie z zaawansowanych funkcji będących owocem konsekwentnych prac badawczo-rozwojowych prowadzonych przez LG w dziedzinie sztucznej inteligencji i robotyki. LG CLOi Suit Bot, przedstawiony po raz pierwszy na ubiegłorocznych targach IFA w Berlinie, podpiera odcinek lędźwiowy kręgosłupa oraz wspomaga siłę mięśni użytkownika i w ten sposób zmniejsza zmęczenie oraz ryzyko kontuzji, na przykład przy podnoszeniu lub przenoszeniu ciężkich przedmiotów. Suit Bot zwiększa zakres ruchów użytkownika wyprostu do 50 stopni oraz skłonu do 90 stopni. Wspomaganie uaktywnia się przy skłonie o 65 stopni, natomiast jest wyłączane, gdy użytkownik stoi wyprostowany. Robot wspomagający ludzkie ciało jest wyposażony w akumulator, który wystarcza na cztery godziny pracy i daje się naładować w zaledwie godzinę. Roboty usługowe Porter Bot, Serve Bot i Cart Bot pokazano po raz pierwszy na targach CES 2018. Są one przeznaczone do zastosowań w portach lotniczych, hotelach, supermarketach lub centrach handlowych i potrafią pomagać klientom, np. udzielając informacji, wskazując drogę, transportując bagaż lub zakupy, czy dostarczając posiłki.

Smartfonowy Black Friday w LGDrukuj

LGW Czarny Piątek klienci będą mogli kupić smartfony LG w specjalnych, obniżonych cenach. W ofercie operatorów Play i Orange znalazły się wszystkie flagowe urządzania LG takie jak LG G7 ThinQ, LG G7 Fit czy LG V30. Obok obniżek w ofertach abonamentowych, do końca listopada obowiązuje dodatkowo promocja, dzięki której kupując LG G7 ThinQ lub LG Q7 można odebrać zwrot w gotówce przez BLIK oraz roczną gwarancję na ekran. Specjalna oferta w Play, dzięki której smartfony można kupić aż 200 zł taniej dotyczy tylko urządzeń LG. Wśród nich znajduje się flagowy LG G7 ThinQ, z podwójnym aparatem wspieranym przez sztuczną inteligencję i głośnikiem Boombox oraz LG G7 Fit, który swoją premierę w Polsce miał zaledwie kilka dni temu. W ofercie abonamentowej Play już od 1 zł można kupić LG G7 Fit. W ramach oferty promocyjnej, do 25 listopada do smartfonu dodawane są słuchawki LG Tone Platinum SE o wartości 849 zł, roczna gwarancja na ekran oraz 50% zniżka na produkty New Balance. Każdy, kto do 30 listopada zdecyduje się na zakup LG G7 ThinQ w ofercie jednego z operatorów, otrzyma 300 zł zwrotu przez BLIK oraz roczną gwarancję na wyświetlacz. W przypadku LG Q7, obok gwarancji każdy klient otrzyma 150 zł zwrotu przez BLIK. Obok smartfonów użytkownicy będą mogli w ofercie abonamentowej kupić w promocji słuchawki, kamerę LG 360 czy LG Watch Style. Pełna lista urządzeń LG w promocji w Play.