Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

LG i Kazar w modowej odsłonie kampaniiDrukuj

LGMarka LG i Kazar rozpoczęły najnowszą odsłonę współpracy Dopracuj swój wizerunek. Jednym z działań promocyjnych nowych stylizacji Kazar, których marka LG jest partnerem technologicznym, będzie otwarty konkurs z LG G7 ThinQ w roli głównej. Smartfon już dawno przestał być jedynie urządzeniem służącym do kontaktu, a stał się modnym dodatkiem, czasem wręcz biżuterią. Stąd pomysł na połączenie użyteczności i znakomitego wyglądu telefonu LG G7 ThinQ z modowymi stylizacjami Kazar. Głównym tematem, nad którym pochylają się obie marki, jest dress code. Podkreślają, jak ważna w budowaniu wizerunku w pracy jest jakość, uniwersalny i ponadczasowy design oraz niezawodność. W ramach działań promocyjnych marki LG i Kazar przygotowały konkurs, w którym konsumenci będą mogli wygrać smartfony LG G7 ThinQ. Konkurs ruszył 10. października na profilach mediów społecznościowych marki Kazar i potrwa do 24 października. Szczegóły oraz regulamin akcji na Kazar. Współpraca LG i Kazar komunikowana jest w mediach digitalowych, na nośnikach OOH, w metrze oraz na ekranach citydigital w Warszawie oraz na ekranach w wybranych centrach handlowych w całej Polsce. Flagowiec LG G7 ThinQ wyposażony został w najmocniejsze podzespoły, zamknięte w eleganckiej i minimalistycznej obudowie. Uzbrojony w sztuczną inteligencję, smartfon asystuje i podpowiada użytkownikowi jakie najlepsze opcje i ujęcia dobrać aby zdjęcia zyskały profesjonalną jakość.

LG prezentuje LG V40 ThinQ, smartfon o najwyższych możliwościach z pięcioma aparatamiDrukuj

LGLG Electronics zaprezentował swój najnowszy flagowy smartfon, wyposażony w pięć aparatów fotograficznych, na nowo definiując standard fotografii mobilnej. Najnowsza odsłona uznanej serii V, LG V40 ThinQ jest bezkompromisowym urządzeniem multimedialnym przeznaczonym dla wszystkich, uwielbiających opowiadać historie i komunikować się za pomocą obrazów i filmów. LG V40 ThinQ zachował filozofię projektowania serii V z ulepszonym 6.4 calowym wyświetlaczem Full Vision OLED z jeszcze smuklejszymi ramkami. Dzięki procesorowi Qualcomm Snapdragon 845 w połączeniu z 6 GB pamięci RAM i 64 GB lub 128 GB pamięci wewnętrznej, LG V40 ThinQ po raz kolejny dostarcza innowacje, które sprawiły, że seria LG V stała się ulubionym modelem wśród najbardziej wymagających użytkowników. LG zaprojektował LG V40 ThinQ od podstaw, by wyróżniał się możliwościami stworzonymi z myślą o konsumentach tworzących najwięcej treści w mediach społecznościowych. Smartfon wyposażony jest w tylny moduł aparatu z trzema różnymi obiektywami 16 MPx super szerokokątnym, 12 MPx standardowym i 12 MPx teleobiektywem. Trzy obiektywy pozwalają na różne kadrowanie tego samego zdjęcia bez zmiany pozycji względem obiektu. Super szerokokątny obiektyw o szerokości 107 stopni z łatwością rejestruje obiekty, obejmując szerszy kadr, podczas gdy teleobiektyw z 2 krotnym zoomem optycznym lub 3.2 krotnym zoomem względem obiektywu szerokokątnego wykonuje wyraźne zdjęcia z dalszej odległości bez utraty jakości. Funkcja Triple Shot tworzy zdjęcia z każdego z trzech obiektywów oraz łączy je w krótki plik wideo, gotowy do udostępnienia w mediach społecznościowych.

Nowy LG V40 ThinQ z autorską technologią wykonania obudowy i nowymi koloramiDrukuj

LGProjektując smartfon LG V40 ThinQ firma LG skupiła się na udoskonaleniu głównych cech, dzięki którym seria V zdobyła popularność wśród konsumentów oraz branżowych ekspertów. Wzornictwo smartfona LG V40 ThinQ wyróżnia się trzema kluczowymi elementami, gładkim wykończeniem powierzchni, wyjątkową kolorystyką oraz gładkimi liniami. Obok nowych kolorów, we flagowym smartfonie LG zastosowano również autorską technologię wykonania obudowy Silky Blast. Pewne i wygodne odczucia podczas trzymania smartfona zasadniczo wpływają na jego użyteczność. Aby zapewnić najlepsze wrażenie gładkości powierzchni przy zachowaniu bezpiecznego chwytu, firma LG zastosowała opracowaną przez siebie technologię obróbki powierzchni Silky Blast, dzięki której na tylnej szklanej ściance smartfona LG V40 ThinQ wykonano mikroskopijne wgłębienia. Taki sposób wykończenia zmniejsza śliskość powierzchni, zapobiega pozostawaniu odcisków placów, a jednocześnie nie zmniejsza wytrzymałości szkła. W celu uzyskania minimalistycznego wyglądu ukryto wszystkie nieistotne wizualnie elementy, takie jak przednie czujniki, dzięki czemu jedynymi wyróżniającymi się częściami są obiektywy aparatów oraz głośnik. Projektując model LG V40 ThinQ skupiliśmy się na wyjątkowych cechach smartfonów LG, takich jak wyświetlacz Full Vision, a jednocześnie wprowadziliśmy subtelne elementy stanowiące podkreślenie minimalistycznej estetyki. Chcemy, aby konsumenci biorąc po raz pierwszy do ręki smartfon LG V40 ThinQ byli mile zaskoczeni, powiedział Lee Jung-hoon, szef ds. wzornictwa w dziale Mobile Communications firmy LG Electronics.