Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Zupełnie nowa odsłona serii Q i K od LGDrukuj

LGEkran HD+ Full Vision, przedni aparat ukryty w wycięciu o kształcie kropli wody, system dźwięku przestrzennego DTS:X, sztuczna inteligencja, która pomaga wykonać perfekcyjne zdjęcia, dedykowany przycisk, aktywujący Asystenta Google i obudowa spełniająca standard militarny. To tylko kilka cech, które jeszcze niedawno charakteryzowały flagowe smartfony, a teraz LG przeniosło je do urządzeń o świetnej relacji jakości do ceny. Najnowsze smartfony ze średniej półki LG Q60, LG K50 i LG K40 będą miały swoją premierę podczas targów MWC 2019. Klienci, którzy zwykle musieli dokonywać kompromisów, dzięki nowym modelom od LG z klasy średniej, będą mogli korzystać z dużych ekranów oraz sztucznej inteligencji dotychczas zarezerwowanej dla flagowców. Każde z tych urządzeń jest wyposażone w wyświetlacz HD+ Full Vision, o przekątnej 6.26 cala w modelach LG Q60 i LG K50 lub 5.7 cala w modelu LG K40. Aby umożliwić pełne maksymalne wykorzystanie powierzchni wyświetlacza Full Vision i komfortowe oglądanie filmów, granie lub komunikowanie się, przedni aparat smartfonów LG Q60 i LG K50 został umieszczony w wycięciu o kształcie kropli wody. Ponadto, wszystkie trzy nowe modele mają wąskie ramki umożliwiające wygodne trzymanie i obsługiwanie jedną dłonią. LG stawia na ułatwienie codzienności swoich użytkowników na każdym kroku, dlatego smartfony LG Q60, LG K50 i LG K40 zostały wyposażone w funkcje sztucznej inteligencji, które dotychczas były dostępne tylko we flagowych urządzeniach.

Głośnik LG G8 ThinQ w wyświetlaczu OLEDDrukuj

LGJuż podczas nadchodzących targów MWC 2019 LG po raz kolejny potwierdzi swoją pozycję lidera w dziedzinie jakości dźwięku, odtwarzanego przez smartfony. LG G8 ThinQ wyposażony zostanie w innowacyjną technologię Crystal Sound OLED, dzięki której matryca OLED przejmuje funkcję głośnika. Dla coraz większej grupy konsumentów smartfon staje się głównym urządzeniem do odtwarzania filmów, gier i słuchania muzyki. Właśnie dlatego projektując model LG G8 ThinQ firma LG skupiła się na dostarczeniu użytkownikom doskonałej jakości dźwięku. Dzięki opracowanej przez LG technologii Crystal Sound OLED cała powierzchnia matrycy OLED pełni funkcję membrany głośnika i wibrując odtwarza niezwykle silny dźwięk. Ze względu na wykorzystanie całego wyświetlacza, technologia CSO poprawia też czystość brzmienia, uwydatniając zarówno głos ludzki, jak i subtelne dźwięki. W trybie głośnomówiącym dźwięk o silnych basach jest odtwarzany przez dolny głośnik, natomiast 2 kanałowa konfiguracja wykorzystująca dolny głośnik oraz górną część wyświetlacza pozwala na uzyskanie zrównoważonego dźwięku stereo o pełnym brzmieniu. Ponadto, dzięki technologii CSO smartfon LG G8 ThinQ ma gładki, minimalistyczny wygląd. Współpracując z firmą Meridian, LG ponownie wprowadza smartfon zapewniający wyjątkową wierność odtwarzanego dźwięku, wyposażony w precyzyjnie dostrojony system audio, którego jakość odpowiada wymaganiom użytkowników urządzeń klasy Premium.

LG V40 ThinQ kusi nową promocją o wartości 1000 złDrukuj

LGPo sukcesie pierwszej promocji wprowadzającej smartfon LG V40 ThinQ do Polski, LG rozpoczyna kolejną akcję promocyjną. Tym razem po zakupie urządzenia u oficjalnych Partnerów, Klienci będą mogli odebrać 300 zł w gotówce, voucher o wartości 600 zł na wymianę uszkodzonego wyświetlacza oraz wybrany pakiet akcesoriów. To już druga promocja sprzedażowa dla LG V40 ThinQ. Podczas pierwszej promocji klienci sieci Play i Orange mogli otrzymać w prezencie 49 calowy telewizor LG 4K. Na prezenty o wartości 1000 zł składają się 300 zł w gotówce przez BLIK, voucher na wymianę uszkodzonego wyświetlacza o wartości 600 zł i pakiet akcesoriów od firmy 3MK - Screen Protectors. Na prezenty o wartości 1000 zł składają się 300 zł w gotówce przez BLIK, voucher na wymianę uszkodzonego wyświetlacza o wartości 600 zł i pakiet akcesoriów od firmy 3MK - Screen Protectors. Promocja wystartowała 11 lutego i potrwa do 17 marca. LG V40 ThinQ wyposażony jest w pięć aparatów, w tym szerokokątny i teleobiektyw. Smartfon wspierany jest przez sztuczną inteligencję, która między innymi pomoże w kadrowaniu zdjęć i automatycznie dobierze czas otwarcia migawki. V40 ThinQ wyposażony jest w 6.4 calowy wyświetlacz OLED Full Vision o rozdzielczości QHD+. Tradycyjnie dla smartfonów LG, za dostarczanie dźwięku odpowiada poczwórny przetwornik cyfrowo-analogowy, który gwarantuje wysoką jakość dźwięku. Całość zamknięta jest w szklanej obudowie z powłoką wykonaną w autorskiej technologii Silky Blast.