Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

LG rozdaje gotówkę BlikiemDrukuj

LGNajlepsze smartfony wcale nie muszą kosztować majątku, a najwyższą jakość i specyfikację można już znaleźć na rynku w dobrej cenie. Wie o tym marka LG, która kontynuuje promocje na tegoroczne flagowce, tym razem uruchamiając nową akcję z czekiem BLIK. Od dziś każdy kto kupi LG G7 ThinQ lub LG Q7 w sieciach Play, Orange i Plus otrzymuje od LG zwrot gotówki, którą wypłaca w bankomacie za pomocą czeku BLIK. W przypadku LG G7 Klient dostaje extra 300 zł, a w przypadku LG Q7 do portfela Klientów trafi 150 zł. Dzięki temu smartfony LG z flagowej półki zyskują jeszcze lepszą cenę, a użytkownicy najwyższą jakość. Co więcej do zakupu obydwu smartfonów LG dodaje roczną gwarancję na ekran o wartości 529 zł dla modelu G7 ThinQ i 450 zł dla Q7 w przypadku stłuczenia ekranu. Promocja LG z czekiem BLIK ruszyła 24 września i potrwa do 31 października, a składa się z czterech prostych kroków. Kupujemy smartfon LG G7 ThinQ lub LG Q7 w dowolnym salonie sieci Play, Orange lub Plus, czy też w sklepach online tych operatorów, Rejestrujemy zakupiony smartfon na stronie, podając numer IMEI urządzania oraz załączając dowód zakupu paragon lub faktura. Otrzymujemy 2 SMS-y z czekiem BLIK dziewięciocyfrowy kod i numerem PIN. Za pomocą otrzymanych kodów wypłacamy gotówkę z bankomatów. Wypłaty są realizowane w większości bankomatów w Polsce m.in. w bankomatach Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, Bank Millenium, PKO PB, PKO SA, BGŻ BNP Paribas jak również w bankomatach sieci Euronet, Planet Cash i BPS.

W LG rusza właśnie wrześniowa promocja Smart Wrzesień na smartfonyDrukuj

LGW pracy i na studiach liczy się inteligencja, ale też wytrzymałość. LG dobrze o tym wie i uruchamia Wrześniową promocję, w której można zaoszczędzić minimum 700 zł przy zakupie smartfonów LG. Wrześniowa promocja LG ruszyła właśnie w największych sieciach handlowych Media Expert, Media Markt, X-Kom, Komputronik, RTV Euro AGD oraz Saturn. Przez najbliższe dwa tygodnie w promocji będzie można kupić odporny na niebezpieczeństwa smartfon z najwyższej półki LG G7 ThinQ wyposażony w system sztucznej inteligencji w promocyjnej cenie 3299 zł, a do tego otrzymać kartę podarunkową o wartości 500 złotych, oszczędzając dzięki temu w sumie 700 zł. W ramach startującej promocji pozostałe smartfony LG również zaoferują dobrą cenę za wysoką jakość. LG Q7 Dual można nabyć już za 1399 zł wraz z kartą podarunkową o wartości 300 zł. Dzięki temu Klient oszczędza 400 zł. Cena LG V30 wynosi 2599 zł w sieciach Media Expert, X-Kom, Komputronik i Euro RTV AGD. Natomiast w sklepach Media Markt i Saturn LG V30 będzie można nabyć wraz z kartą podarunkową o wartości 300 zł. LG K11 Dual dostępny już w nowej cenie 699 zł. To jednak jeszcze nie wszystko. Dokonując zakupu w jednym z wymienionych punktów, Klienci zyskają nie tylko specjalną cenę oraz karty podarunkowe na dalsze zakupy, ale także spokój ducha i roczne ubezpieczenie od najczęściej przydarzającego się problemu z telefonem rozbicia ekranu, wartego w przypadku smartfonów G7 i Q7 odpowiednio 529 zł i 450 zł złotych.

Rozwiązania AI kształtują naszą rzeczywistośćDrukuj

LGPodczas targów IFA 2018, odbywających się w Berlinie od 31 sierpnia do 5 września, firma LG Electronics podkreśli znaczenie marki LG ThinQ, zwracając uwagę na swoje innowacje oraz wizję przyszłości. Firma LG zademonstruje, w jaki sposób jej zaawansowane rozwiązania oparte na technologii LG ThinQ mogą rzeczywiście spowodować radykalną zmianę stylu życia użytkowników na całym świecie. Ponad jedna trzecia ogromnej ekspozycji LG na targach IFA będzie poświęcona zastosowaniom sztucznej inteligencji, a produkty z technologią LG ThinQ będą prezentowane w trzech różnych strefach ThinQ Travel, ThinQ Gourmet i ThinQ Style. Każda z tych stref będzie starannie zaprojektowana, aby odzwierciedlić zróżnicowane style życia współczesnych konsumentów oraz będzie zawierać produkty ze sztuczną inteligencją wkomponowane w naturalne ale futurystyczne aranżacje domowych wnętrz. W poszczególnych strefach będą prezentowane korzyści, jakie technologia LG ThinQ zapewnia w każdej ważnej dziedzinie życia, takiej jak styl, gotowanie, zapewnianie komfortu, mobilność czy rozrywka. W strefie ThinQ Travel przekonamy się, jak przy użyciu telewizora LG ze sztuczną inteligencją można łatwo znaleźć cel wakacyjnej podróży, a następnie za pośrednictwem smartfona LG G7ThinQ zarezerwować przeloty i noclegi. Już wkrótce Asystent Google będzie dostępny we wszystkich telewizorach LG z systemem webOS i sztuczną inteligencją w siedmiu nowych krajach Australii, Francji, Hiszpanii, Kanadzie, Korei Południowej, Niemczech i Wielkiej Brytanii. W ramach ogólnoświatowej strategii LG ukierunkowanej na doskonalenie funkcji rozpoznawania mowy, po pomyślnym wdrożeniu w USA, platforma ta będzie obsługiwać nawet pięć języków.