Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Według LG to będzie przełomowy moment dla sztucznej inteligencjiDrukuj

LGDr. I.P. Park, prezes oraz dyrektor ds. technologii firmy LG Electronics, wygłosi przemówienie otwierające targi CES 2019. Prelekcja ta zostanie wygłoszona 7 stycznia o godzinie 18:30 w MGM Park Theater w Las Vegas. Będzie to pierwsze w historii wystąpienie przedstawiciela firmy LG inaugurujące targi CES. W swoim przemówieniu zatytułowanym Jeszcze lepsza jakość życia dzięki sztucznej inteligencji dr. Park przedstawi nową wizję zmian codziennego życia konsumentów, wynikających z trzech kluczowych aspektów sztucznej inteligencji dostosowywania się do potrzeb, łączności oraz otwartości. Prelegent opowie, w jaki sposób innowacyjne technologie oparte na sztucznej inteligencji wzbogacą doznania użytkowników, zarówno w domu, w podróży, jak i w biurze. Prezentując wizję wpływu sztucznej inteligencji na wszystkie dziedziny naszego życia, dr. Park przedstawi też sposób, w jaki LG wytycza kierunki zachodzących zmian przekształcając się z producenta urządzeń, w firmę tworzącą innowacje zmieniające styl życia konsumentów. Jako prezes i dyrektor ds. technologii, dr. Park przewodzi wdrażaniu innowacji opartych na sztucznej inteligencji, tak aby stały się główną siłą napędową rozwoju firmy LG Electronics. Dr. Park ma ponad 30 letnie doświadczenie prowadzeniu prac badawczo-rozwojowych w branży elektroniki użytkowej, motoryzacyjnej, telekomunikacyjnej, informatycznej i robotyki. Ze względu na sukcesy w kierowaniu zespołami opracowującymi innowacje oparte na łączeniu tradycyjnych rozwiązań sprzętowych z szybko rozwijającym się oprogramowaniem, jest uznawany za jednego z czołowych dyrektorów ds. technologii na świecie.

LG i Kazar w modowej odsłonie kampaniiDrukuj

LGMarka LG i Kazar rozpoczęły najnowszą odsłonę współpracy Dopracuj swój wizerunek. Jednym z działań promocyjnych nowych stylizacji Kazar, których marka LG jest partnerem technologicznym, będzie otwarty konkurs z LG G7 ThinQ w roli głównej. Smartfon już dawno przestał być jedynie urządzeniem służącym do kontaktu, a stał się modnym dodatkiem, czasem wręcz biżuterią. Stąd pomysł na połączenie użyteczności i znakomitego wyglądu telefonu LG G7 ThinQ z modowymi stylizacjami Kazar. Głównym tematem, nad którym pochylają się obie marki, jest dress code. Podkreślają, jak ważna w budowaniu wizerunku w pracy jest jakość, uniwersalny i ponadczasowy design oraz niezawodność. W ramach działań promocyjnych marki LG i Kazar przygotowały konkurs, w którym konsumenci będą mogli wygrać smartfony LG G7 ThinQ. Konkurs ruszył 10. października na profilach mediów społecznościowych marki Kazar i potrwa do 24 października. Szczegóły oraz regulamin akcji na Kazar. Współpraca LG i Kazar komunikowana jest w mediach digitalowych, na nośnikach OOH, w metrze oraz na ekranach citydigital w Warszawie oraz na ekranach w wybranych centrach handlowych w całej Polsce. Flagowiec LG G7 ThinQ wyposażony został w najmocniejsze podzespoły, zamknięte w eleganckiej i minimalistycznej obudowie. Uzbrojony w sztuczną inteligencję, smartfon asystuje i podpowiada użytkownikowi jakie najlepsze opcje i ujęcia dobrać aby zdjęcia zyskały profesjonalną jakość.

LG prezentuje LG V40 ThinQ, smartfon o najwyższych możliwościach z pięcioma aparatamiDrukuj

LGLG Electronics zaprezentował swój najnowszy flagowy smartfon, wyposażony w pięć aparatów fotograficznych, na nowo definiując standard fotografii mobilnej. Najnowsza odsłona uznanej serii V, LG V40 ThinQ jest bezkompromisowym urządzeniem multimedialnym przeznaczonym dla wszystkich, uwielbiających opowiadać historie i komunikować się za pomocą obrazów i filmów. LG V40 ThinQ zachował filozofię projektowania serii V z ulepszonym 6.4 calowym wyświetlaczem Full Vision OLED z jeszcze smuklejszymi ramkami. Dzięki procesorowi Qualcomm Snapdragon 845 w połączeniu z 6 GB pamięci RAM i 64 GB lub 128 GB pamięci wewnętrznej, LG V40 ThinQ po raz kolejny dostarcza innowacje, które sprawiły, że seria LG V stała się ulubionym modelem wśród najbardziej wymagających użytkowników. LG zaprojektował LG V40 ThinQ od podstaw, by wyróżniał się możliwościami stworzonymi z myślą o konsumentach tworzących najwięcej treści w mediach społecznościowych. Smartfon wyposażony jest w tylny moduł aparatu z trzema różnymi obiektywami 16 MPx super szerokokątnym, 12 MPx standardowym i 12 MPx teleobiektywem. Trzy obiektywy pozwalają na różne kadrowanie tego samego zdjęcia bez zmiany pozycji względem obiektu. Super szerokokątny obiektyw o szerokości 107 stopni z łatwością rejestruje obiekty, obejmując szerszy kadr, podczas gdy teleobiektyw z 2 krotnym zoomem optycznym lub 3.2 krotnym zoomem względem obiektywu szerokokątnego wykonuje wyraźne zdjęcia z dalszej odległości bez utraty jakości. Funkcja Triple Shot tworzy zdjęcia z każdego z trzech obiektywów oraz łączy je w krótki plik wideo, gotowy do udostępnienia w mediach społecznościowych.