Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Nowy LG V40 ThinQ z autorską technologią wykonania obudowy i nowymi koloramiDrukuj

LGProjektując smartfon LG V40 ThinQ firma LG skupiła się na udoskonaleniu głównych cech, dzięki którym seria V zdobyła popularność wśród konsumentów oraz branżowych ekspertów. Wzornictwo smartfona LG V40 ThinQ wyróżnia się trzema kluczowymi elementami, gładkim wykończeniem powierzchni, wyjątkową kolorystyką oraz gładkimi liniami. Obok nowych kolorów, we flagowym smartfonie LG zastosowano również autorską technologię wykonania obudowy Silky Blast. Pewne i wygodne odczucia podczas trzymania smartfona zasadniczo wpływają na jego użyteczność. Aby zapewnić najlepsze wrażenie gładkości powierzchni przy zachowaniu bezpiecznego chwytu, firma LG zastosowała opracowaną przez siebie technologię obróbki powierzchni Silky Blast, dzięki której na tylnej szklanej ściance smartfona LG V40 ThinQ wykonano mikroskopijne wgłębienia. Taki sposób wykończenia zmniejsza śliskość powierzchni, zapobiega pozostawaniu odcisków placów, a jednocześnie nie zmniejsza wytrzymałości szkła. W celu uzyskania minimalistycznego wyglądu ukryto wszystkie nieistotne wizualnie elementy, takie jak przednie czujniki, dzięki czemu jedynymi wyróżniającymi się częściami są obiektywy aparatów oraz głośnik. Projektując model LG V40 ThinQ skupiliśmy się na wyjątkowych cechach smartfonów LG, takich jak wyświetlacz Full Vision, a jednocześnie wprowadziliśmy subtelne elementy stanowiące podkreślenie minimalistycznej estetyki. Chcemy, aby konsumenci biorąc po raz pierwszy do ręki smartfon LG V40 ThinQ byli mile zaskoczeni, powiedział Lee Jung-hoon, szef ds. wzornictwa w dziale Mobile Communications firmy LG Electronics.

LG rozdaje gotówkę BlikiemDrukuj

LGNajlepsze smartfony wcale nie muszą kosztować majątku, a najwyższą jakość i specyfikację można już znaleźć na rynku w dobrej cenie. Wie o tym marka LG, która kontynuuje promocje na tegoroczne flagowce, tym razem uruchamiając nową akcję z czekiem BLIK. Od dziś każdy kto kupi LG G7 ThinQ lub LG Q7 w sieciach Play, Orange i Plus otrzymuje od LG zwrot gotówki, którą wypłaca w bankomacie za pomocą czeku BLIK. W przypadku LG G7 Klient dostaje extra 300 zł, a w przypadku LG Q7 do portfela Klientów trafi 150 zł. Dzięki temu smartfony LG z flagowej półki zyskują jeszcze lepszą cenę, a użytkownicy najwyższą jakość. Co więcej do zakupu obydwu smartfonów LG dodaje roczną gwarancję na ekran o wartości 529 zł dla modelu G7 ThinQ i 450 zł dla Q7 w przypadku stłuczenia ekranu. Promocja LG z czekiem BLIK ruszyła 24 września i potrwa do 31 października, a składa się z czterech prostych kroków. Kupujemy smartfon LG G7 ThinQ lub LG Q7 w dowolnym salonie sieci Play, Orange lub Plus, czy też w sklepach online tych operatorów, Rejestrujemy zakupiony smartfon na stronie, podając numer IMEI urządzania oraz załączając dowód zakupu paragon lub faktura. Otrzymujemy 2 SMS-y z czekiem BLIK dziewięciocyfrowy kod i numerem PIN. Za pomocą otrzymanych kodów wypłacamy gotówkę z bankomatów. Wypłaty są realizowane w większości bankomatów w Polsce m.in. w bankomatach Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, Bank Millenium, PKO PB, PKO SA, BGŻ BNP Paribas jak również w bankomatach sieci Euronet, Planet Cash i BPS.

W LG rusza właśnie wrześniowa promocja Smart Wrzesień na smartfonyDrukuj

LGW pracy i na studiach liczy się inteligencja, ale też wytrzymałość. LG dobrze o tym wie i uruchamia Wrześniową promocję, w której można zaoszczędzić minimum 700 zł przy zakupie smartfonów LG. Wrześniowa promocja LG ruszyła właśnie w największych sieciach handlowych Media Expert, Media Markt, X-Kom, Komputronik, RTV Euro AGD oraz Saturn. Przez najbliższe dwa tygodnie w promocji będzie można kupić odporny na niebezpieczeństwa smartfon z najwyższej półki LG G7 ThinQ wyposażony w system sztucznej inteligencji w promocyjnej cenie 3299 zł, a do tego otrzymać kartę podarunkową o wartości 500 złotych, oszczędzając dzięki temu w sumie 700 zł. W ramach startującej promocji pozostałe smartfony LG również zaoferują dobrą cenę za wysoką jakość. LG Q7 Dual można nabyć już za 1399 zł wraz z kartą podarunkową o wartości 300 zł. Dzięki temu Klient oszczędza 400 zł. Cena LG V30 wynosi 2599 zł w sieciach Media Expert, X-Kom, Komputronik i Euro RTV AGD. Natomiast w sklepach Media Markt i Saturn LG V30 będzie można nabyć wraz z kartą podarunkową o wartości 300 zł. LG K11 Dual dostępny już w nowej cenie 699 zł. To jednak jeszcze nie wszystko. Dokonując zakupu w jednym z wymienionych punktów, Klienci zyskają nie tylko specjalną cenę oraz karty podarunkowe na dalsze zakupy, ale także spokój ducha i roczne ubezpieczenie od najczęściej przydarzającego się problemu z telefonem rozbicia ekranu, wartego w przypadku smartfonów G7 i Q7 odpowiednio 529 zł i 450 zł złotych.