Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Inteligentne urządzenia LG ThinQ z najwyższymi notami od jurorów EISADrukuj

LGEuropejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku nagrodziło produkty firmy LG Electronics za nowatorskie wykorzystanie sztucznej inteligencji i innowacyjne wzornictwo. Produkty LG oparte na technologii sztucznej inteligencji ThinQ, takie jak telewizory LG OLED i LG SUPER UHD oraz systemy audio LG XBoom, wyprzedziły konkurencję w kategoriach, w których liczyła się znakomita jakość obrazu, doskonały dźwięk oraz efektywne wykorzystanie sztucznej inteligencji. Jednym z produktów LG wyróżnionym przez EISA jest LG XBoom AI ThinQ model WK7, wysokiej klasy głośnik wyposażony w sztuczną inteligencję. Otrzymał on nagrodę EISA Artificial Intelligence Loundspeaker 2018 - 2019 za połączenie wyjątkowej jakości dźwięku z funkcjami AI. Współpraca LG z firmą Meridian, brytyjskim pionierem w dziedzinie technologii dźwięku o wysokiej rozdzielczości, umożliwiła pełne wykorzystanie możliwości głośnika LG XBoom AI ThinQ, który zapewnia znakomitą jakość dźwięku, precyzyjną definicję elementów wokalnych i dokładne basy. Zastosowana w głośniku LG XBoom AI ThinQ technologia dźwięku o wysokiej rozdzielczości jest kompatybilna z bezstratnymi plikami audio, co pozwala na wierne odtwarzanie dźwięków nagranych w studio. Dzięki narzędziu Google Assistant, które zostało bezpośrednio zintegrowane z urządzeniem w celu przyspieszenia jego konfiguracji, głośnik LG XBoom AI ThinQ reaguje na polecenia głosowe. Głośnik jako centrum zarządzania może kontrolować inteligentne urządzenia gospodarstwa domowego z obsługą narzędzia Google Assistant, jak również sprzęt AGD firmy LG kompatybilny z technologią LG ThinQ.

LG wystartowało z gorącymi promocjami najnowszych smartfonówDrukuj

LGLG wspólnie z operatorami Plus, Orange i Play oraz sieciami sprzedaży Media Markt i Saturn przygotowało specjalna promocję dla aktywnych użytkowników, którzy nie zamierzają zwalniać tempa podczas swoich wakacyjnych przygód. Przy zakupie telefonu LG K9 u powyższych operatorów użytkownik otrzyma silikonowe etui oraz szkło ochronne, które ochronią telefon przed wakacyjnymi upadkami. Oprócz tego do zestawu dołączona zostanie wodoodporna saszetka, by użytkownik mógł bez obaw wziąć ze sobą smartfon nawet w najbardziej ekstremalną podróż i uwiecznić wyjątkowe chwile na zdjęciach dzięki doskonałej jakości aparatom, o które LG dba we wszystkich swoich urządzeniach. Dedykowane etui i ochronne szkło na wyświetlacz otrzymają również klienci, którzy kupią smartfon LG K11 w sieci Plus, T-Mobile, Orange i Play oraz w sieciach sprzedaży Media Markt i Saturn. Promocja ta jest adresowana do osób aktywnych, np. do codziennych biegaczy i fanów fitness. Produkty LG takie jak K11 pomagają na każdym kroku szybkimi podzespołami, wydajną baterią i wysokiej jakości muzyką w przystępnej cenie. Aby jeszcze bardziej zmotywować klientów do ćwiczeń i zdobycia wakacyjnej sylwetki, na każdego czeka torba znanej i lubianej marki Nike, w którą można spakować najpotrzebniejsze rzeczy na basen, siłownię czy zajęcia WF. Te promocje spodobają się fanom dobrego brzmienia, ale też tym, którzy nie lubią ograniczeń. Klienci, którzy zdecydują się na ten wariant, nie będą zmuszeni do wyboru między tymi dwiema rzeczami. Zapewnią to bezprzewodowe słuchawki firmy Freestyle działające w technologii bluetooth. Jedyny wybór, którego będą musiały dokonać osoby decydujące się na LG Q7 to miejsce, w którym zakupią swój nowy telefon.

LG otwiera nowy ośrodek badawczy nad sztuczną inteligencjąDrukuj

LGW tym tygodniu firma LG uruchomiła nowe laboratorium badań nad sztuczną inteligencją w Kanadzie, które będzie dopełnieniem niedawno rozbudowanego laboratorium LG Silicon Valley AI Lab w Santa Clara w Kalifornii. Otwierając laboratoria w Ameryce Północnej firma LG wzmacnia swoją ogólnoświatową infrastrukturę badawczą dedykowaną sztucznej inteligencji, obejmującą ośrodki w Korei Południowej, Indiach i Rosji. Dzięki temu będzie skuteczniej realizować wizję sztucznej inteligencji jako siły napędowej i rozwoju przyszłości. Ponadto LG nawiązała współpracę badawczą z Uniwersytetem w Toronto, cenionym na całym świecie za osiągnięcia w dziedzinie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, zwłaszcza w obszarze metod uczenia się deep learning. Sztuczna inteligencja ostatecznie wpłynie na życie każdego z nas, powodując zmiany stylu życia, sposobów wykonywania pracy oraz spędzania wolnego czasu. Pierwsze zastosowania sztucznej inteligencji w urządzeniach podłączonych do Internetu torują drogę technologiom, które w przyszłości staną się fundamentem inteligentnych miast, domów, firm i urządzeń zapewniających możliwości, o których nikt nawet nie marzył, powiedział dr. I. P. Park, prezes i dyrektor ds. technologii w firmie LG Electronics. Dr. I. P. Park stwierdził też, że laboratoria w Ameryce Północnej oraz współpraca badawcza z Uniwersytetem w Toronto odegrają kluczową rolę w rozwijaniu technologii, które pozwolą na zrealizowanie tej wizji przyszłości.