Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

W LG rusza właśnie wrześniowa promocja Smart Wrzesień na smartfonyDrukuj

LGW pracy i na studiach liczy się inteligencja, ale też wytrzymałość. LG dobrze o tym wie i uruchamia Wrześniową promocję, w której można zaoszczędzić minimum 700 zł przy zakupie smartfonów LG. Wrześniowa promocja LG ruszyła właśnie w największych sieciach handlowych Media Expert, Media Markt, X-Kom, Komputronik, RTV Euro AGD oraz Saturn. Przez najbliższe dwa tygodnie w promocji będzie można kupić odporny na niebezpieczeństwa smartfon z najwyższej półki LG G7 ThinQ wyposażony w system sztucznej inteligencji w promocyjnej cenie 3299 zł, a do tego otrzymać kartę podarunkową o wartości 500 złotych, oszczędzając dzięki temu w sumie 700 zł. W ramach startującej promocji pozostałe smartfony LG również zaoferują dobrą cenę za wysoką jakość. LG Q7 Dual można nabyć już za 1399 zł wraz z kartą podarunkową o wartości 300 zł. Dzięki temu Klient oszczędza 400 zł. Cena LG V30 wynosi 2599 zł w sieciach Media Expert, X-Kom, Komputronik i Euro RTV AGD. Natomiast w sklepach Media Markt i Saturn LG V30 będzie można nabyć wraz z kartą podarunkową o wartości 300 zł. LG K11 Dual dostępny już w nowej cenie 699 zł. To jednak jeszcze nie wszystko. Dokonując zakupu w jednym z wymienionych punktów, Klienci zyskają nie tylko specjalną cenę oraz karty podarunkowe na dalsze zakupy, ale także spokój ducha i roczne ubezpieczenie od najczęściej przydarzającego się problemu z telefonem rozbicia ekranu, wartego w przypadku smartfonów G7 i Q7 odpowiednio 529 zł i 450 zł złotych.

Rozwiązania AI kształtują naszą rzeczywistośćDrukuj

LGPodczas targów IFA 2018, odbywających się w Berlinie od 31 sierpnia do 5 września, firma LG Electronics podkreśli znaczenie marki LG ThinQ, zwracając uwagę na swoje innowacje oraz wizję przyszłości. Firma LG zademonstruje, w jaki sposób jej zaawansowane rozwiązania oparte na technologii LG ThinQ mogą rzeczywiście spowodować radykalną zmianę stylu życia użytkowników na całym świecie. Ponad jedna trzecia ogromnej ekspozycji LG na targach IFA będzie poświęcona zastosowaniom sztucznej inteligencji, a produkty z technologią LG ThinQ będą prezentowane w trzech różnych strefach ThinQ Travel, ThinQ Gourmet i ThinQ Style. Każda z tych stref będzie starannie zaprojektowana, aby odzwierciedlić zróżnicowane style życia współczesnych konsumentów oraz będzie zawierać produkty ze sztuczną inteligencją wkomponowane w naturalne ale futurystyczne aranżacje domowych wnętrz. W poszczególnych strefach będą prezentowane korzyści, jakie technologia LG ThinQ zapewnia w każdej ważnej dziedzinie życia, takiej jak styl, gotowanie, zapewnianie komfortu, mobilność czy rozrywka. W strefie ThinQ Travel przekonamy się, jak przy użyciu telewizora LG ze sztuczną inteligencją można łatwo znaleźć cel wakacyjnej podróży, a następnie za pośrednictwem smartfona LG G7ThinQ zarezerwować przeloty i noclegi. Już wkrótce Asystent Google będzie dostępny we wszystkich telewizorach LG z systemem webOS i sztuczną inteligencją w siedmiu nowych krajach Australii, Francji, Hiszpanii, Kanadzie, Korei Południowej, Niemczech i Wielkiej Brytanii. W ramach ogólnoświatowej strategii LG ukierunkowanej na doskonalenie funkcji rozpoznawania mowy, po pomyślnym wdrożeniu w USA, platforma ta będzie obsługiwać nawet pięć języków.

LG prezentuje nowe smartfony z idealnym stosunkiem jakości do cenyDrukuj

LGPodczas targów IFA 2018 firma LG Electronics zaprezentuje dwa nowe modele z serii G7, LG G7 One oraz LG G7 Fit. Oba nowe smartfony opracowano na bazie zaawansowanego modelu LG G7 ThinQ, dzięki czemu są wyposażone w funkcje znane z urządzeń Premium. Wielu konsumentów szukając produktu mającego dobry stosunek ceny do oferowanych możliwości interesuje się flagowymi smartfonami z minionych lat. Użytkownicy nie zadowalają się podzespołami o przeciętnej wydajności, ale nie chcą też płacić za zbyt rozbudowane funkcje, z których nigdy nie skorzystają. Poszukują więc smartfona, który zapewni równowagę między wymaganą funkcjonalnością a ceną. LG G7 One jest pierwszym smartfonem LG opartym na platformie Android One. Stanowi on połączenie wiedzy i doświadczenia LG w dziedzinie smartfonów oraz innowacyjnego systemu operacyjnego opracowanego przez Google na potrzeby urządzeń mobilnych. Zaprojektowany tak, aby stał się jednym z najbardziej uniwersalnych smartfonów Android One na rynku, LG G7 One jest wyposażony w chipset Qualcomm Snapdragon 835, 4 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci masowej. Podobnie jak LG G7 ThinQ ma eleganckie, całkowicie szklane wykończenie z polerowanym metalowym obramowaniem oraz jest odporny na pył i wodę stopień ochrony IP68. 6.1 calowy wyświetlacz Super Bright Display o rozdzielczości QHD+ ma format 19.5:9 Full Vision oraz wąską dolną ramkę, dzięki czemu nadaje smartfonowi stylowy wygląd urządzeń klasy Premium. LG G7 One pracuje pod kontrolą systemu Android 8.1 Oreo. Ponadto, z myślą o zapewnieniu płynnego i szybkiego działania jest fabrycznie wyposażony tylko w najistotniejsze aplikacje.