Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

LG i Swisscom wprowadzają technologię 5G do EuropyDrukuj

LGSzwajcarscy użytkownicy jako pierwsi w Europie będą mogli poznać zalety sieci nowej generacji korzystając ze smartfonu LG V50 ThinQ. Firmy LG i Swisscom poinformowały o bliskim udostępnieniu komercyjnych usług 5G w Europie oraz współpracy, w ramach której w najbliższych tygodniach w salonach firmowych Swisscom pojawi się smartfon LG V50 ThinQ 5G oraz dedykowany dodatkowy ekran LG Dual Screen. Partnerstwo ze Swisscom jest dla LG zaledwie początkiem działań, ponieważ firma angażuje się we współpracę z innymi europejskimi operatorami planującymi uruchomienie usług 5G w roku 2019. Sieć 5G pozwoli na szybsze przesyłanie większych ilości danych, a tym samym zapewni lepszy dostęp do multimediów. Dlatego, aby umożliwić klientom firmy Swisscom wygodniejsze korzystanie z treści przesyłanych w technologii 5G, firma LG zaoferuje do smartfona V50 moduł dodatkowego ekranu Dual Screen. Moduł Dual Screen, otwierany tak jak etui, zawiera 6.2 calowy wyświetlacz OLED. Dzięki temu zapewnia większy komfort oglądania np. koncertów i wydarzeń sportowych transmitowanych z wykorzystaniem usług streamingowych w sieci 5G. Po rozłożeniu na płasko smartfon LG V50 ThinQ 5G z modułem Dual Screen przekształca się w przenośną konsolę do gier z wyświetlaczem Dual Screen pełniącym funkcję dedykowanego gamepadu. Dwa wyświetlacze zapewniają też zupełnie nowy poziom komfortu podczas pracy wielozadaniowej np. na jednym ekranie można oglądać film, a na drugim przeglądać bazę danych IMDb. Co najważniejsze, moduł Dual Screen można szybko odłączyć, aby oszczędzać energię i zmniejszyć ciężar smartfona.

LG K40 idealny do mediów społecznościowychDrukuj

LGPrzedni aparat z lampą błyskową, sztuczna inteligencja w aparatach, dedykowany przycisk Asystenta Google, a wszystko to zamknięte w obudowie, spełniającej normy militarne tak prezentuje się LG K40, idealny smartfon do korzystania z mediów społecznościowych. Od 10 kwietnia smartfon jest dostępny w specjalnej promocji z MEGA RABATEM na produkty New Balance. LG K40 to idealny model dla wszystkich, którzy doskonale czują się w świecie social mediów. Urządzenie wyposażone zostało w rozwiązania, dzięki którym każde zdjęcie może być jedyne w swoim rodzaju. Obok przedniego aparatu umieszczono diodę LED, która doświetli każde selfie i umożliwi wykonywanie zdjęć nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Do dyspozycji użytkownika oddano również aplikację wykonującą GIF-y, czy funkcję Music Flash, która rozkręci każdą imprezę. Główny aparat o rozdzielczości 16 megapikseli wspierany jest przez autofocus z predykcją fazy. Dzięki temu możliwe jest wykonanie perfekcyjnego zdjęcia nawet kiedy fotografowany przedmiot jest w ruchu. Dodatkowo, główny aparat wspierany jest przez sztuczną inteligencję AI Cam, która wykrywa 8 scenariuszy fotografowania i automatycznie dostosowuje ustawienia aparatu. LG K40 wyposażony został w dedykowany przycisk Asystenta Google, dzięki któremu można jeszcze szybciej i wygodniej aktywować Asystenta i głosowo poprosić go na przykład o włączenie ulubionej piosenki lub filmu. Dwukrotne naciśnięcie przycisku wywoła aplikację Google Lens, która opiera się na rozszerzonej rzeczywistości i w kilka chwil wyświetli informacje o fotografowanym miejscu lub przedmiocie.

LG G8 ThinQ zachwycił ekspertów niezależnej organizacji VCXDrukuj

LGPierwsze miejsce i aż 77 punktów na 100 możliwych otrzymał LG G8 ThinQ w najnowszym ranking niezależnej organizacji VCX. Organizacja ta zrzesza ponad dwudziestu czołowych producentów smartfonów, którzy wspólnie wypracowali przejrzyste procedury testowe. LG G8 ThinQ zajął pierwsze miejsce wśród najnowszych smartfonów z wynikiem 77 na 100 możliwych punktów. Aparat w nowym flagowcu LG udowodnił tym samym, że jest w stanie wykonać zdjęcie o doskonałej jakości i to nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Oprócz jakości obrazu, specjaliści z VCX przetestowali działanie automatycznej regulacji ostrości, szybkość wykonywania zdjęcia, stabilizację, odwzorowanie kolorów, stopień zaszumienia obrazu. LG G8 ThinQ wyposażony jest w zestaw aparatów, które są maksymalnie użyteczne w każdej sytuacji. Ponadto, w przednim aparacie znajduje się Z Camera przeznaczona do precyzyjnej oceny stopnia rozmycia tła do 256 poziomów. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie głębi obrazu, niedostępnej dla klasycznych aparatów. Przedni aparat wyposażony został w matrycę o wielkości 1.22 μm, pozwalając na wykonanie zdjęć o znakomitej jakości i szczegółowości. Funkcją, którą docenią wszyscy twórcy video jest Video Depth Control. Dzięki niej podczas nagrywania precyzyjnie dostosowywany jest punkt ostrości. Przyda się to szczególnie na przykład podczas nagrywania biegnącego psa lub zabaw dziecka. Warto przy tym zaznaczyć, że obiektywy aparatów w LG G8 ThinQ zostały elegancko zrównane z obudową.