Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Aktualizacje Android 8.0 Oreo dla smartfonów LGDrukuj

LGSmartfony LG G5, LG K10, LG K8 oraz LG X Power 2 otrzymują nową wersję systemu Android 8.0 Oreo. Dzięki aktualizacji, urządzenia zyskają szereg nowych funkcji, na przykład grupowanie powiadomień. Poprawie ulegnie również wydajność smartfonów oraz czas pracy baterii. LG nie tylko regularnie prezentuje nowe smartfony, ale dba również o klientów, którzy kupili swoje urządzenia w ciągu ostatnich dwóch lat. Aktualizacje do Androida 8.0 już teraz dostępne są dla urządzeń LG G5 z dystrybucji Orange i otwartego rynku, LG X Power 2, LG K10 2017 Single SIM, LG K8 2017 Single SIM. Od marca aktualizacja dostępna jest także dla smartfonów LG G6 oraz LG V30. W systemie operacyjnym Android 8 Oreo wprowadzono kilka użytecznych rozwiązań, takich jak grupowanie powiadomień, funkcję autouzupełniania danych podczas logowania czy opcję obraz w obrazie, która umożliwia jednoczesne wyświetlanie filmu i korzystanie z innych aplikacji. Ponadto system operacyjny Oreo został zoptymalizowany pod kątem wydajniejszego działania aplikacji oraz wydłużenia czasu pracy na jednym ładowaniu baterii. Dzięki zaplanowanej aktualizacji, już wkrótce również użytkownicy smartfonów LG K10 2017 Dual SIM, LG K8 2017 Dual SIM oraz LG G5 z dystrybucji sieci Plus oraz Play będą mogli korzystać z zalet systemu Android 8 Oreo. Aktualizacja tych urządzeń rozpocznie się w drugiej połowie października. Powiadomienia o dostępnej nowej wersji oprogramowania będą rozsyłane na smartfony użytkowników partiami w najbliższych tygodniach.

Według LG to będzie przełomowy moment dla sztucznej inteligencjiDrukuj

LGDr. I.P. Park, prezes oraz dyrektor ds. technologii firmy LG Electronics, wygłosi przemówienie otwierające targi CES 2019. Prelekcja ta zostanie wygłoszona 7 stycznia o godzinie 18:30 w MGM Park Theater w Las Vegas. Będzie to pierwsze w historii wystąpienie przedstawiciela firmy LG inaugurujące targi CES. W swoim przemówieniu zatytułowanym Jeszcze lepsza jakość życia dzięki sztucznej inteligencji dr. Park przedstawi nową wizję zmian codziennego życia konsumentów, wynikających z trzech kluczowych aspektów sztucznej inteligencji dostosowywania się do potrzeb, łączności oraz otwartości. Prelegent opowie, w jaki sposób innowacyjne technologie oparte na sztucznej inteligencji wzbogacą doznania użytkowników, zarówno w domu, w podróży, jak i w biurze. Prezentując wizję wpływu sztucznej inteligencji na wszystkie dziedziny naszego życia, dr. Park przedstawi też sposób, w jaki LG wytycza kierunki zachodzących zmian przekształcając się z producenta urządzeń, w firmę tworzącą innowacje zmieniające styl życia konsumentów. Jako prezes i dyrektor ds. technologii, dr. Park przewodzi wdrażaniu innowacji opartych na sztucznej inteligencji, tak aby stały się główną siłą napędową rozwoju firmy LG Electronics. Dr. Park ma ponad 30 letnie doświadczenie prowadzeniu prac badawczo-rozwojowych w branży elektroniki użytkowej, motoryzacyjnej, telekomunikacyjnej, informatycznej i robotyki. Ze względu na sukcesy w kierowaniu zespołami opracowującymi innowacje oparte na łączeniu tradycyjnych rozwiązań sprzętowych z szybko rozwijającym się oprogramowaniem, jest uznawany za jednego z czołowych dyrektorów ds. technologii na świecie.

LG i Kazar w modowej odsłonie kampaniiDrukuj

LGMarka LG i Kazar rozpoczęły najnowszą odsłonę współpracy Dopracuj swój wizerunek. Jednym z działań promocyjnych nowych stylizacji Kazar, których marka LG jest partnerem technologicznym, będzie otwarty konkurs z LG G7 ThinQ w roli głównej. Smartfon już dawno przestał być jedynie urządzeniem służącym do kontaktu, a stał się modnym dodatkiem, czasem wręcz biżuterią. Stąd pomysł na połączenie użyteczności i znakomitego wyglądu telefonu LG G7 ThinQ z modowymi stylizacjami Kazar. Głównym tematem, nad którym pochylają się obie marki, jest dress code. Podkreślają, jak ważna w budowaniu wizerunku w pracy jest jakość, uniwersalny i ponadczasowy design oraz niezawodność. W ramach działań promocyjnych marki LG i Kazar przygotowały konkurs, w którym konsumenci będą mogli wygrać smartfony LG G7 ThinQ. Konkurs ruszył 10. października na profilach mediów społecznościowych marki Kazar i potrwa do 24 października. Szczegóły oraz regulamin akcji na Kazar. Współpraca LG i Kazar komunikowana jest w mediach digitalowych, na nośnikach OOH, w metrze oraz na ekranach citydigital w Warszawie oraz na ekranach w wybranych centrach handlowych w całej Polsce. Flagowiec LG G7 ThinQ wyposażony został w najmocniejsze podzespoły, zamknięte w eleganckiej i minimalistycznej obudowie. Uzbrojony w sztuczną inteligencję, smartfon asystuje i podpowiada użytkownikowi jakie najlepsze opcje i ujęcia dobrać aby zdjęcia zyskały profesjonalną jakość.