Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Smartfon LG G7 ThinQ doceniony przez ekspertów z branży MobileDrukuj

LGLG G7 ThinQ, najnowszy flagowiec LG Electronics, już teraz stał się szeroko rekomendowanym smartfonem wśród międzynarodowych mediów. Uwagę przyciągają zarówno udoskonalone funkcje audio, bateria, aparat i wyświetlacz, jak i funkcje sztucznej inteligencji. LG G7 ThinQ cechuje się aparatem wyposażonym w dwie matryce 16 MP współpracujące z głównym obiektywem o jasności F/1.6 i kącie widzenia 71 stopni oraz z obiektywem szerokokątnym 107 stopni o jasności F/1.9. Możliwości te zauważył portal PhoneArena, który okrzyknął flagowca najlepszym smartfonem do fotografowania. Szerokokątny obiektyw został także doceniony przez serwis Engadget, który rekomenduje LG G7 ThinQ do fotografowania krajobrazów. Smartfon LG G7 ThinQ zyskał uznanie serwisu Digital Trends ze względu na wyświetlacz o dużej jasności, doskonałym odwzorowaniu barw i detali. Co więcej, magazyn Forbes wspomina, że zwiększenie jasności świetnie sprawdza się podczas fotografii w bezpośrednim, ostrym świetle słonecznym. Oceniając jakość dźwięku odtwarzanego przez smartfon LG G7 ThinQ, serwis Digital Trends chwali głośnik Boombox, który dzięki wykorzystaniu wnętrza obudowy smartfona jako pudła rezonansowego pozwala na uzyskanie silniejszych basów. Smartfon LG G7 ThinQ został doceniony za wzornictwo i możliwość wygodnego obsługiwania jedną dłonią, pomimo szerokiego, 6.1 calowego wyświetlacza QHD+ Full Vsion.

Premiera LG G7 ThinQ ze sztuczną inteligencjąDrukuj

LGNowy Jork, 2 maja 2018 firma LG Electronics przedstawia dziś swój najnowszy smartfon LG G7 ThinQ, wyposażony w użyteczne i wygodne funkcje oparte o sztuczną inteligencję. LG G7 ThinQ napędzany jest przez najnowszą mobilną platformę Qualcomm Snapdragon 845. Posiada 4 GB / 6 GB pamięci RAM oraz 64 GB / 128 GB pamięci wewnętrznej, co umożliwia mu obsługę najnowszych aplikacji i szybkie wykonywanie nawet najbardziej wymagających zadań. LG G7 ThinQ wyposażony jest w 6.1 calowy wyświetlacz, niemal o pół cala większy od swojego poprzednika co istotne nie jest jednak szerszy. To z kolei oznacza, że doskonale nadaje się do obsługi jedną ręką. LG G7 ThinQ utrzymany jest w nowoczesnej estetyce opartej o wzornictwo serii G, a krawędź z polerowanego metalu sprawia, że wygląda bardzo elegancko. Z przodu i z tyłu zabezpieczony jest szkłem hartowanym Gorilla Glass 5, które zapewnia mu wyższą wytrzymałość. Dodatkowo model jest odporny na pył i wodę, co potwierdza stopień ochrony na poziomie IP68. LG G7 ThinQ został zaprojektowany tak, aby sprostać wymaganiom testów MIL-STD 810G czyli serii sprawdzianów opracowanych przez siły zbrojne Stanów Zjednoczonych w celu oceny funkcjonowania sprzętu w trudnych warunkach. LG G7 ThinQ wyposażony został w aparat przedni o rozdzielczości 8 MPx oraz dwa tylne obiektywy o rozdzielczości 16 MPx, zarówno w standardowej, jak i super szerokokątnej konfiguracji, co umożliwia robienie zdjęć w wyższej rozdzielczości, z większą ilością detali. Obiektyw szerokokątny pozwala uchwycić jeszcze piękniejsze pejzaże przy mniejszym zniekształceniu obrazu na krawędziach.

Nieskazitelny dźwięk w LG G7 ThinQ dzięki głośnikowi Boombox i systemowi DTS:XDrukuj

LGFlagowy smartfon LG G7 ThinQ, którego premiera odbędzie się już 2 maja, zapewni wyjątkową jakość odtwarzanego dźwięku, która spełni oczekiwania użytkowników korzystających ze słuchawek, jak i wbudowanego głośnika. To wszystko dzięki wyposażeniu go w głośnik Boombox, zastosowany po raz pierwszy w smartfonie LG G7 ThinQ, który pozwala na uzyskanie poziomu dźwięku wyższego o ponad 6 dB i dwukrotne wzmocnienie basów. Inżynierowie audio z LG projektując smartfon LG G7 ThinQ uwzględnili fakt, że użytkownicy coraz częściej odtwarzają muzykę zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu właśnie ze smartfona. Ze względu na niezadowalającą jakość oraz głośność dźwięku odtwarzanego przez konwencjonalne głośniki, wiele osób korzysta z zewnętrznych głośników Bluetooth. Dzięki temu opracowano nowy sposób wykorzystania wnętrza obudowy smartfona jako pudła rezonansowego, które, w porównaniu do typowego telefonu, ponad dziesięciokrotnie wzmacnia emitowany dźwięk. Dzięki głośnikowi Boombox, smartfon LG G7 ThinQ pozwala na uzyskanie imponującego, bogatego dźwięku bez podłączania zewnętrznych urządzeń. Aby dodatkowo wzmocnić tony niskie, wystarczy położyć smartfon LG G7 ThinQ na twardej powierzchni lub pudełku. LG G7 ThinQ jest też pierwszym smartfonem wyposażonym w system dźwięku przestrzennego DTS:X 3D, który umożliwia odtwarzanie nawet 7.1 kanałowych efektów audio w standardowych słuchawkach. W odróżnieniu od innych technologii stereofonicznych, które zapewniają wysoką jakość dźwięku tylko dla określonych gatunków muzyki, system DTS:X pozwala na uzyskanie fascynujących, przestrzennych wrażeń dźwiękowych niezależnie od rodzaju odtwarzanych nagrań.