Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Nieskazitelny dźwięk w LG G7 ThinQ dzięki głośnikowi Boombox i systemowi DTS:XDrukuj

LGFlagowy smartfon LG G7 ThinQ, którego premiera odbędzie się już 2 maja, zapewni wyjątkową jakość odtwarzanego dźwięku, która spełni oczekiwania użytkowników korzystających ze słuchawek, jak i wbudowanego głośnika. To wszystko dzięki wyposażeniu go w głośnik Boombox, zastosowany po raz pierwszy w smartfonie LG G7 ThinQ, który pozwala na uzyskanie poziomu dźwięku wyższego o ponad 6 dB i dwukrotne wzmocnienie basów. Inżynierowie audio z LG projektując smartfon LG G7 ThinQ uwzględnili fakt, że użytkownicy coraz częściej odtwarzają muzykę zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu właśnie ze smartfona. Ze względu na niezadowalającą jakość oraz głośność dźwięku odtwarzanego przez konwencjonalne głośniki, wiele osób korzysta z zewnętrznych głośników Bluetooth. Dzięki temu opracowano nowy sposób wykorzystania wnętrza obudowy smartfona jako pudła rezonansowego, które, w porównaniu do typowego telefonu, ponad dziesięciokrotnie wzmacnia emitowany dźwięk. Dzięki głośnikowi Boombox, smartfon LG G7 ThinQ pozwala na uzyskanie imponującego, bogatego dźwięku bez podłączania zewnętrznych urządzeń. Aby dodatkowo wzmocnić tony niskie, wystarczy położyć smartfon LG G7 ThinQ na twardej powierzchni lub pudełku. LG G7 ThinQ jest też pierwszym smartfonem wyposażonym w system dźwięku przestrzennego DTS:X 3D, który umożliwia odtwarzanie nawet 7.1 kanałowych efektów audio w standardowych słuchawkach. W odróżnieniu od innych technologii stereofonicznych, które zapewniają wysoką jakość dźwięku tylko dla określonych gatunków muzyki, system DTS:X pozwala na uzyskanie fascynujących, przestrzennych wrażeń dźwiękowych niezależnie od rodzaju odtwarzanych nagrań.

LG G7 ThinQ olśni super jasnym, inteligentnym wyświetlaczemDrukuj

LGNajnowszy flagowiec firmy LG Electronics będzie wyposażony w wyświetlacz Full Vision o przekątnej 6.1 cala, rozdzielczości QHD+ (3120 x 1440 pikseli) i maksymalnej jasności 1000 nitów, najwyższej wśród dostępnych smartfonów na rynku. Dzięki najnowszej technologii wyświetlacza LG Super Bright Display, smartfon LG G7 ThinQ gwarantuje znakomitą czytelność ekranu przy silnym świetle słonecznym a jednocześnie w porównaniu do swojego poprzednika, zużywa nawet o 30% mniej energii. Wyświetlacz Super Bright Display zapewnia bogate i naturalne odcienie kolorów nawet przy bardzo silnym oświetleniu zewnętrznym. Ponadto, smartfon LG G7 ThinQ charakteryzuje się 100% pokryciem przestrzeni barw DCI-P3 i automatycznie dobiera jeden z sześciu trybów kolorów takich jak Auto, Eco, Kino, Sport, Gry oraz Ekspert. W trybie automatycznym urządzenie analizuje i rozpoznaje rodzaj wyświetlanych treści jak filmy, zdjęcia, gry lub strony www i optymalizuje ustawienia obrazu tak, aby zapewnić najlepsze wrażenia wizualne, a jednocześnie zmniejszyć zużycie energii. Z myślą o użytkownikach oczekujących większej kontroli nad ustawieniami kolorów, w smartfonie LG G7 ThinQ zastosowano rozwiązanie zapożyczone z interfejsu aparatów fotograficznych, pozwalające na precyzyjne regulowanie każdej z barw RGB. Dodatkowo LG udoskonalił proporcje powierzchni ekranu w stosunku do wielkości całej obudowy. Dzięki temu LG G7 ThinQ idealnie leży w dłoni i jest niezwykle wygodny w użytkowaniu. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu ergonomicznego szkła hartowanego o zaokrąglonych krawędziach.

LG wprowadza aktualizację Android Oreo do LG V30Drukuj

LGSystem Android Oreo pojawi się dziś na telefonach użytkowników LG V30. Wprowadzenie aktualizacji do najnowszego systemu to kolejny krok, po uruchomieniu Globalnego Centrum Aktualizacji, wypełniania obietnicy pełnego wsparcia posprzedażowego. Warszawa, 18 kwietnia 2018 firma LG Electronics uruchomiła Centrum Aktualizacji Oprogramowania oraz poszerzyła zakres zdalnej pomocy technicznej wywiązując się w ten sposób z obietnic dotyczących doskonalenia obsługi posprzedażowej. Użytkownicy szerszej gamy urządzeń mogą teraz szybciej uzyskiwać dostęp do aktualizacji systemu operacyjnego, nowych wygodnych funkcji, a także korzystać ze sprawniejszej i dokładniejszej zdalnej pomocy technicznej. Pierwszym krokiem zapewnienia najwyższej jakości obsługi posprzedażowej jest wprowadzenie oczekiwanej aktualizacji systemu do Android Oreo dla modelu LG V30. Smartfon LG V30 zostanie wzbogacony w najbliższym czasie o funkcje aparatu oparte na sztucznej inteligencji AI Cam, QLens i Bright Mode, które niedawno zostały wprowadzone wraz z modelem LG V30S ThinQ. AI Cam pomaga wykonywać lepsze zdjęcia rekomendując optymalny tryb tematyczny spośród ośmiu dostępnych w smartfonie. QLens wykorzystuje sztuczną inteligencję do rozpoznawania obrazu, dzięki czemu korzystając z aparatu można komfortowo robić zakupy online oraz wyszukiwać obrazy. Tryb Bright Mode pozwala na wykonanie dwukrotnie jaśniejszych zdjęć bez widocznych szumów dzięki czemu zapewnia wyjątkową jakość fotografii rejestrowanych przy słabym oświetleniu. Smartfon LG G6 zostanie również wzbogacony o większość wspomnianych udoskonaleń wraz z nadchodzącą aktualizacją oprogramowania.