Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Premiera LG G7 ThinQ ze sztuczną inteligencjąDrukuj

LGNowy Jork, 2 maja 2018 firma LG Electronics przedstawia dziś swój najnowszy smartfon LG G7 ThinQ, wyposażony w użyteczne i wygodne funkcje oparte o sztuczną inteligencję. LG G7 ThinQ napędzany jest przez najnowszą mobilną platformę Qualcomm Snapdragon 845. Posiada 4 GB / 6 GB pamięci RAM oraz 64 GB / 128 GB pamięci wewnętrznej, co umożliwia mu obsługę najnowszych aplikacji i szybkie wykonywanie nawet najbardziej wymagających zadań. LG G7 ThinQ wyposażony jest w 6.1 calowy wyświetlacz, niemal o pół cala większy od swojego poprzednika co istotne nie jest jednak szerszy. To z kolei oznacza, że doskonale nadaje się do obsługi jedną ręką. LG G7 ThinQ utrzymany jest w nowoczesnej estetyce opartej o wzornictwo serii G, a krawędź z polerowanego metalu sprawia, że wygląda bardzo elegancko. Z przodu i z tyłu zabezpieczony jest szkłem hartowanym Gorilla Glass 5, które zapewnia mu wyższą wytrzymałość. Dodatkowo model jest odporny na pył i wodę, co potwierdza stopień ochrony na poziomie IP68. LG G7 ThinQ został zaprojektowany tak, aby sprostać wymaganiom testów MIL-STD 810G czyli serii sprawdzianów opracowanych przez siły zbrojne Stanów Zjednoczonych w celu oceny funkcjonowania sprzętu w trudnych warunkach. LG G7 ThinQ wyposażony został w aparat przedni o rozdzielczości 8 MPx oraz dwa tylne obiektywy o rozdzielczości 16 MPx, zarówno w standardowej, jak i super szerokokątnej konfiguracji, co umożliwia robienie zdjęć w wyższej rozdzielczości, z większą ilością detali. Obiektyw szerokokątny pozwala uchwycić jeszcze piękniejsze pejzaże przy mniejszym zniekształceniu obrazu na krawędziach.

Nieskazitelny dźwięk w LG G7 ThinQ dzięki głośnikowi Boombox i systemowi DTS:XDrukuj

LGFlagowy smartfon LG G7 ThinQ, którego premiera odbędzie się już 2 maja, zapewni wyjątkową jakość odtwarzanego dźwięku, która spełni oczekiwania użytkowników korzystających ze słuchawek, jak i wbudowanego głośnika. To wszystko dzięki wyposażeniu go w głośnik Boombox, zastosowany po raz pierwszy w smartfonie LG G7 ThinQ, który pozwala na uzyskanie poziomu dźwięku wyższego o ponad 6 dB i dwukrotne wzmocnienie basów. Inżynierowie audio z LG projektując smartfon LG G7 ThinQ uwzględnili fakt, że użytkownicy coraz częściej odtwarzają muzykę zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu właśnie ze smartfona. Ze względu na niezadowalającą jakość oraz głośność dźwięku odtwarzanego przez konwencjonalne głośniki, wiele osób korzysta z zewnętrznych głośników Bluetooth. Dzięki temu opracowano nowy sposób wykorzystania wnętrza obudowy smartfona jako pudła rezonansowego, które, w porównaniu do typowego telefonu, ponad dziesięciokrotnie wzmacnia emitowany dźwięk. Dzięki głośnikowi Boombox, smartfon LG G7 ThinQ pozwala na uzyskanie imponującego, bogatego dźwięku bez podłączania zewnętrznych urządzeń. Aby dodatkowo wzmocnić tony niskie, wystarczy położyć smartfon LG G7 ThinQ na twardej powierzchni lub pudełku. LG G7 ThinQ jest też pierwszym smartfonem wyposażonym w system dźwięku przestrzennego DTS:X 3D, który umożliwia odtwarzanie nawet 7.1 kanałowych efektów audio w standardowych słuchawkach. W odróżnieniu od innych technologii stereofonicznych, które zapewniają wysoką jakość dźwięku tylko dla określonych gatunków muzyki, system DTS:X pozwala na uzyskanie fascynujących, przestrzennych wrażeń dźwiękowych niezależnie od rodzaju odtwarzanych nagrań.

LG G7 ThinQ olśni super jasnym, inteligentnym wyświetlaczemDrukuj

LGNajnowszy flagowiec firmy LG Electronics będzie wyposażony w wyświetlacz Full Vision o przekątnej 6.1 cala, rozdzielczości QHD+ (3120 x 1440 pikseli) i maksymalnej jasności 1000 nitów, najwyższej wśród dostępnych smartfonów na rynku. Dzięki najnowszej technologii wyświetlacza LG Super Bright Display, smartfon LG G7 ThinQ gwarantuje znakomitą czytelność ekranu przy silnym świetle słonecznym a jednocześnie w porównaniu do swojego poprzednika, zużywa nawet o 30% mniej energii. Wyświetlacz Super Bright Display zapewnia bogate i naturalne odcienie kolorów nawet przy bardzo silnym oświetleniu zewnętrznym. Ponadto, smartfon LG G7 ThinQ charakteryzuje się 100% pokryciem przestrzeni barw DCI-P3 i automatycznie dobiera jeden z sześciu trybów kolorów takich jak Auto, Eco, Kino, Sport, Gry oraz Ekspert. W trybie automatycznym urządzenie analizuje i rozpoznaje rodzaj wyświetlanych treści jak filmy, zdjęcia, gry lub strony www i optymalizuje ustawienia obrazu tak, aby zapewnić najlepsze wrażenia wizualne, a jednocześnie zmniejszyć zużycie energii. Z myślą o użytkownikach oczekujących większej kontroli nad ustawieniami kolorów, w smartfonie LG G7 ThinQ zastosowano rozwiązanie zapożyczone z interfejsu aparatów fotograficznych, pozwalające na precyzyjne regulowanie każdej z barw RGB. Dodatkowo LG udoskonalił proporcje powierzchni ekranu w stosunku do wielkości całej obudowy. Dzięki temu LG G7 ThinQ idealnie leży w dłoni i jest niezwykle wygodny w użytkowaniu. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu ergonomicznego szkła hartowanego o zaokrąglonych krawędziach.