Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Ten smartfon jest jak współczesna kobieta. Subtelny, ale odporny na wszystkoDrukuj

LGZ okazji Dnia Kobiet LG wprowadza nową wersję kolorystyczną smartfona LG V30 Raspberry Rose. To smartfon, który idealnie odzwierciedla kobiecą naturę, jest jednocześnie multizadaniowy, wytrzymały i piękny. Nowa malinowa wersja popularnego LG to idealny telefon dla odważnych kobiet, które poszukują stylowego, ale też zaawansowanego narzędzia do robienia zdjęć, oglądania i nagrywania filmów oraz dzielenia się nimi w social mediach. Nowy model LG to kwintesencja multimedialnych możliwości, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła jako królowa Instagrama. Wyposażono go w zaawansowane podwójne kamery z szerokokątnymi obiektywami, dzięki którym możesz zrobić piękne ujęcia krajobrazów, ludzi czy własnego biurka, jak i idealne selfie tym bardziej, że szeroki kadr pozwoli zapomnieć Ci o wysięgnikach do selfie. LG V30 to model, który posiada także manualne ustawienia aparatu wzbogacone o tryb Graphy. Stworzono go we współpracy z profesjonalnymi kolorystami. Pozwala szybko dostosować takie parametry jak balans bieli, prędkość migawki, przesłonę czy czułość, gwarantując perfekcyjne ujęcia. LG V30 to pierwszy w Polsce smartfon, dzięki któremu możesz nakręcić wysokiej jakości wideo, intuicyjne ustawienia, znany twórcom Hollywood tryb Cine Video oraz szeroki wybór filtrów pozwolą Ci stworzyć wysokiej jakości, profesjonalny film. Cine Effect to 15 różnych zestawów kolorystycznych, które służą do budowania nastroju danego ujęcia sprawiając, że nagranie nabiera wyjątkowego, filmowego charakteru od komedii romantycznej przez letni hit kinowy, noir, melodramat, thriller czy czarno-biały klasyk.

Odważny kolor dla kobiet z charakterem LG V30 Raspberry Rose po raz pierwszy w PolsceDrukuj

LGZ okazji Dnia Kobiet LG ujawnia swoje kobiece oblicze i wprowadza do Polski nowy koncept kolorystyczny, różowy hiper flagowiec LG V30 Raspberry Rose. To najnowszy model, który idealnie odzwierciedla naturę i silny charakter współczesnej kobiety. Malinowa wersja LG V30 to smartfon dla odważnych kobiet, które nie lubią wtapiać się w tłum, a przy tym nie uznają kompromisów w jakości. Najnowszy LG V30 Raspberry Rose już od dziś jest dostępny w sklepie internetowym sieci Play oraz w salonach Media Markt i Saturn. Z okazji Dnia Kobiet, LG wspólnie z Partnerami przygotowało promocje, w ramach których każdy kto w terminie od 8 do 11 marca dokona zakupu malinowego LG V30, otrzyma atrakcyjny dodatek. Sieć Play w swoich kanałach online wraz z nowym smartfonem LG oferuje voucher o wartości 400 zł na produkty Beoplay. Salony Media Markt i Saturn natomiast obniżyły cenę urządzenia. LG V30 Raspberry Rose to nie tylko odzwierciedlanie najnowszych trendów, ale także narzędzie pracy i kwintesencja multimedialnych możliwości. Wyposażono go w podwójny aparat, pierwszy w historii obiektyw w smartfonie z przysłoną F/1.6, pierwszy szklany obiektyw Crystal Clear Lens, pierwszy ekran OLED Full Vision, znany twórcom Hollywood tryb Cine Video oraz system dźwięku stworzony we współpracy z Bang & Olufsen Play. LG V30 to pierwszy na rynku smartfon wyposażony w aparat z obiektywem o przysłonie F/1.6 oraz szklaną soczewką Crystal Clear, które gwarantują bardziej nasycone ujęcia i idealne odwzorowanie barw. Ta zaawansowana kamera oferuje funkcje optycznej stabilizacji obrazu, elektronicznej stabilizacji obrazu oraz hybrydowego autofocusu, który łączy w sobie detekcję laserową i fazową. Tryb ręczny wzbogacono o opcję Graphy, która szybko ustawi odpowiedni balans bieli, prędkość migawki, przesłonę oraz czułość, co pozwoli wykonać perfekcyjne ujęcia.

Udoskonalone technologie LG i zaufanie klientów kluczem w strategii biznesowej działu MobileDrukuj

LGPodczas tegorocznych targów MWC nowy szef działu Mobile LG Electronics zaprezentował główne kierunki strategii firmy na rynku. Nadrzędnym celem LG jest trafne identyfikowanie i zaspokajanie rzeczywistych potrzeb Klientów, doskonalenie najważniejszych technologii oraz nieustanne dbanie o zaufanie do marki. Według prezesa działu Mobile, Hwanga Jeong-Hwana, kluczowe znaczenie dla osiągnięcia tego celu będą miały urządzenia High-End, takie jak V30S ThinQ, które powstają na bazie odnoszących sukcesy modeli Premium. Większość użytkowników smartfonów oczekuje, że będą one ściśle dostosowane do ich sposobu pracy oraz spędzania wolnego czasu. Nasi Klienci oczekują, że urządzenia LG będą zajmowały czołową pozycję w czterech głównych dziedzinach takich jak dźwięk, bateria, aparat i wyświetlacz. Zagadnienia te traktujemy priorytetowo zarówno podczas prac nad nowymi flagowymi urządzeniami, jak i w produktach będących udoskonalonymi wersjami smartfonów Premium, z których pierwszym jest model LG V30S ThinQ odsłonięty podczas MWC 2018, powiedział prezes działu Mobile, Hwang Jeong-hwan. Wykorzystując sprawdzone i dobrze przyjęte przez rynek technologie, LG zamierza stopniowo aktualizować oprogramowanie i design produktów, tak aby dotychczasowi klienci mogli przez dłuższy czas czerpać z nich satysfakcję. Starannie przemyślane funkcje oraz niepowtarzalne wersje kolorystyczne, dzięki którym smartfony LG wyróżniają się na tle konkurencji, przyciągną uwagę nowych klientów. Ponadto, wysoka jakość wykonania oraz usługi posprzedażowe, takie jak stałe doskonalenie pakietu sztucznej inteligencji, dostarczą konsumentom mocnych argumentów za wyborem smartfonów z portfolio LG.