Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

LG prezentuje LG V40 ThinQ, smartfon o najwyższych możliwościach z pięcioma aparatamiDrukuj

LGLG Electronics zaprezentował swój najnowszy flagowy smartfon, wyposażony w pięć aparatów fotograficznych, na nowo definiując standard fotografii mobilnej. Najnowsza odsłona uznanej serii V, LG V40 ThinQ jest bezkompromisowym urządzeniem multimedialnym przeznaczonym dla wszystkich, uwielbiających opowiadać historie i komunikować się za pomocą obrazów i filmów. LG V40 ThinQ zachował filozofię projektowania serii V z ulepszonym 6.4 calowym wyświetlaczem Full Vision OLED z jeszcze smuklejszymi ramkami. Dzięki procesorowi Qualcomm Snapdragon 845 w połączeniu z 6 GB pamięci RAM i 64 GB lub 128 GB pamięci wewnętrznej, LG V40 ThinQ po raz kolejny dostarcza innowacje, które sprawiły, że seria LG V stała się ulubionym modelem wśród najbardziej wymagających użytkowników. LG zaprojektował LG V40 ThinQ od podstaw, by wyróżniał się możliwościami stworzonymi z myślą o konsumentach tworzących najwięcej treści w mediach społecznościowych. Smartfon wyposażony jest w tylny moduł aparatu z trzema różnymi obiektywami 16 MPx super szerokokątnym, 12 MPx standardowym i 12 MPx teleobiektywem. Trzy obiektywy pozwalają na różne kadrowanie tego samego zdjęcia bez zmiany pozycji względem obiektu. Super szerokokątny obiektyw o szerokości 107 stopni z łatwością rejestruje obiekty, obejmując szerszy kadr, podczas gdy teleobiektyw z 2 krotnym zoomem optycznym lub 3.2 krotnym zoomem względem obiektywu szerokokątnego wykonuje wyraźne zdjęcia z dalszej odległości bez utraty jakości. Funkcja Triple Shot tworzy zdjęcia z każdego z trzech obiektywów oraz łączy je w krótki plik wideo, gotowy do udostępnienia w mediach społecznościowych.

Nowy LG V40 ThinQ z autorską technologią wykonania obudowy i nowymi koloramiDrukuj

LGProjektując smartfon LG V40 ThinQ firma LG skupiła się na udoskonaleniu głównych cech, dzięki którym seria V zdobyła popularność wśród konsumentów oraz branżowych ekspertów. Wzornictwo smartfona LG V40 ThinQ wyróżnia się trzema kluczowymi elementami, gładkim wykończeniem powierzchni, wyjątkową kolorystyką oraz gładkimi liniami. Obok nowych kolorów, we flagowym smartfonie LG zastosowano również autorską technologię wykonania obudowy Silky Blast. Pewne i wygodne odczucia podczas trzymania smartfona zasadniczo wpływają na jego użyteczność. Aby zapewnić najlepsze wrażenie gładkości powierzchni przy zachowaniu bezpiecznego chwytu, firma LG zastosowała opracowaną przez siebie technologię obróbki powierzchni Silky Blast, dzięki której na tylnej szklanej ściance smartfona LG V40 ThinQ wykonano mikroskopijne wgłębienia. Taki sposób wykończenia zmniejsza śliskość powierzchni, zapobiega pozostawaniu odcisków placów, a jednocześnie nie zmniejsza wytrzymałości szkła. W celu uzyskania minimalistycznego wyglądu ukryto wszystkie nieistotne wizualnie elementy, takie jak przednie czujniki, dzięki czemu jedynymi wyróżniającymi się częściami są obiektywy aparatów oraz głośnik. Projektując model LG V40 ThinQ skupiliśmy się na wyjątkowych cechach smartfonów LG, takich jak wyświetlacz Full Vision, a jednocześnie wprowadziliśmy subtelne elementy stanowiące podkreślenie minimalistycznej estetyki. Chcemy, aby konsumenci biorąc po raz pierwszy do ręki smartfon LG V40 ThinQ byli mile zaskoczeni, powiedział Lee Jung-hoon, szef ds. wzornictwa w dziale Mobile Communications firmy LG Electronics.

LG rozdaje gotówkę BlikiemDrukuj

LGNajlepsze smartfony wcale nie muszą kosztować majątku, a najwyższą jakość i specyfikację można już znaleźć na rynku w dobrej cenie. Wie o tym marka LG, która kontynuuje promocje na tegoroczne flagowce, tym razem uruchamiając nową akcję z czekiem BLIK. Od dziś każdy kto kupi LG G7 ThinQ lub LG Q7 w sieciach Play, Orange i Plus otrzymuje od LG zwrot gotówki, którą wypłaca w bankomacie za pomocą czeku BLIK. W przypadku LG G7 Klient dostaje extra 300 zł, a w przypadku LG Q7 do portfela Klientów trafi 150 zł. Dzięki temu smartfony LG z flagowej półki zyskują jeszcze lepszą cenę, a użytkownicy najwyższą jakość. Co więcej do zakupu obydwu smartfonów LG dodaje roczną gwarancję na ekran o wartości 529 zł dla modelu G7 ThinQ i 450 zł dla Q7 w przypadku stłuczenia ekranu. Promocja LG z czekiem BLIK ruszyła 24 września i potrwa do 31 października, a składa się z czterech prostych kroków. Kupujemy smartfon LG G7 ThinQ lub LG Q7 w dowolnym salonie sieci Play, Orange lub Plus, czy też w sklepach online tych operatorów, Rejestrujemy zakupiony smartfon na stronie, podając numer IMEI urządzania oraz załączając dowód zakupu paragon lub faktura. Otrzymujemy 2 SMS-y z czekiem BLIK dziewięciocyfrowy kod i numerem PIN. Za pomocą otrzymanych kodów wypłacamy gotówkę z bankomatów. Wypłaty są realizowane w większości bankomatów w Polsce m.in. w bankomatach Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, Bank Millenium, PKO PB, PKO SA, BGŻ BNP Paribas jak również w bankomatach sieci Euronet, Planet Cash i BPS.