Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Głośnik LG G8 ThinQ w wyświetlaczu OLEDDrukuj

LGJuż podczas nadchodzących targów MWC 2019 LG po raz kolejny potwierdzi swoją pozycję lidera w dziedzinie jakości dźwięku, odtwarzanego przez smartfony. LG G8 ThinQ wyposażony zostanie w innowacyjną technologię Crystal Sound OLED, dzięki której matryca OLED przejmuje funkcję głośnika. Dla coraz większej grupy konsumentów smartfon staje się głównym urządzeniem do odtwarzania filmów, gier i słuchania muzyki. Właśnie dlatego projektując model LG G8 ThinQ firma LG skupiła się na dostarczeniu użytkownikom doskonałej jakości dźwięku. Dzięki opracowanej przez LG technologii Crystal Sound OLED cała powierzchnia matrycy OLED pełni funkcję membrany głośnika i wibrując odtwarza niezwykle silny dźwięk. Ze względu na wykorzystanie całego wyświetlacza, technologia CSO poprawia też czystość brzmienia, uwydatniając zarówno głos ludzki, jak i subtelne dźwięki. W trybie głośnomówiącym dźwięk o silnych basach jest odtwarzany przez dolny głośnik, natomiast 2 kanałowa konfiguracja wykorzystująca dolny głośnik oraz górną część wyświetlacza pozwala na uzyskanie zrównoważonego dźwięku stereo o pełnym brzmieniu. Ponadto, dzięki technologii CSO smartfon LG G8 ThinQ ma gładki, minimalistyczny wygląd. Współpracując z firmą Meridian, LG ponownie wprowadza smartfon zapewniający wyjątkową wierność odtwarzanego dźwięku, wyposażony w precyzyjnie dostrojony system audio, którego jakość odpowiada wymaganiom użytkowników urządzeń klasy Premium.

LG V40 ThinQ kusi nową promocją o wartości 1000 złDrukuj

LGPo sukcesie pierwszej promocji wprowadzającej smartfon LG V40 ThinQ do Polski, LG rozpoczyna kolejną akcję promocyjną. Tym razem po zakupie urządzenia u oficjalnych Partnerów, Klienci będą mogli odebrać 300 zł w gotówce, voucher o wartości 600 zł na wymianę uszkodzonego wyświetlacza oraz wybrany pakiet akcesoriów. To już druga promocja sprzedażowa dla LG V40 ThinQ. Podczas pierwszej promocji klienci sieci Play i Orange mogli otrzymać w prezencie 49 calowy telewizor LG 4K. Na prezenty o wartości 1000 zł składają się 300 zł w gotówce przez BLIK, voucher na wymianę uszkodzonego wyświetlacza o wartości 600 zł i pakiet akcesoriów od firmy 3MK - Screen Protectors. Na prezenty o wartości 1000 zł składają się 300 zł w gotówce przez BLIK, voucher na wymianę uszkodzonego wyświetlacza o wartości 600 zł i pakiet akcesoriów od firmy 3MK - Screen Protectors. Promocja wystartowała 11 lutego i potrwa do 17 marca. LG V40 ThinQ wyposażony jest w pięć aparatów, w tym szerokokątny i teleobiektyw. Smartfon wspierany jest przez sztuczną inteligencję, która między innymi pomoże w kadrowaniu zdjęć i automatycznie dobierze czas otwarcia migawki. V40 ThinQ wyposażony jest w 6.4 calowy wyświetlacz OLED Full Vision o rozdzielczości QHD+. Tradycyjnie dla smartfonów LG, za dostarczanie dźwięku odpowiada poczwórny przetwornik cyfrowo-analogowy, który gwarantuje wysoką jakość dźwięku. Całość zamknięta jest w szklanej obudowie z powłoką wykonaną w autorskiej technologii Silky Blast.

Debiut LG V40 ThinQ w PolsceDrukuj

LGOd 8 lutego w sklepach internetowych sieci Orange i Play smartfon LG V40 ThinQ dostępny będzie w specjalnej ofercie z 49 calowym telewizorem LG 49UK6300 w prezencie. Telewizor wyposażony został w funkcje sztucznej inteligencji, między innymi sterowanie za pomocą mowy, bez konieczności używania precyzyjnych komend. W połączeniu z AI w V40 ThinQ, oba urządzenia mogą stanowić centrum inteligentnego domu. Promocja dostępna będzie wyłącznie w sklepach internetowych Partnerów. LG V40 ThinQ wyposażony został w pięć aparatów, trzy główne super szerokokątny 107 stopni 16 MPx, standardowy 12 MPx i teleobiektyw 12 MPx ze światłem F/1.5. Rozmiar pikseli w standardowym aparacie został zwiększony z 1µm do 1.4µm, a sama matryca jest o 18% większa niż w poprzedniku. Dzięki temu możliwe jest rejestrowanie doskonałej jakości zdjęć w trudnych warunkach oświetleniowych lub w ruchu. Również jeden z przednich aparatów wyposażony został w obiektyw szerokokątny. Aparat wyposażono w optyczną i elektroniczną stabilizację obrazu. Filmy rejestrować można w rozdzielczości 4K w 60 klatkach na sekundę. V40 ThinQ pozwala nagrywać wideo z wykorzystaniem standardu HDR10, gwarantując rejestrowanie szerokiego i bogatego zakresu kolorów oraz wysokiego kontrastu. Aparaty w LG V40 ThinQ wyposażone zostały w funkcje sztucznej inteligencji. Nowa opcja AI Composition w czasie rzeczywistym podpowiada jak poprawić kadrowanie. Sztuczna inteligencja stoi również za idealnym dopasowaniem balansu bieli i temperatury barwowej. Z kolei AI Shutter wybiera odpowiedni czas otwarcia migawki, co jest szczególnie przydatne, kiedy wykonujemy zdjęcia obiektów w ruchu.