Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Już od kwietnia wydawanie komend głosowych sprzętom AGD od LGDrukuj

LGLG stawia na dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji w niemalże każdym aspekcie życia. Najnowsze urządzenia są wyposażone w łącze Wi-Fi oraz technologię Smart ThinQ, które zapewniają dostęp do inteligentnych funkcji i zwiększają wygodę użytkowania. Dlatego też, w tym roku marka będzie dynamicznie rozbudowywać ofertę inteligentnego sprzętu AGD współpracującego z asystentami głosowymi i od kwietnia oferta ta obejmie ponad dwadzieścia krajów. Firmy Google i Amazon, z którymi LG współpracuje w dziedzinie sztucznej inteligencji, rozszerzają zasięg oferty inteligentnych głośników na kolejne kraje świata. Dzięki Google Home i Amazon Alexa, funkcja rozpoznawania mowy dostępna dotychczas w sprzęcie AGD oferowanym przez LG na sześciu rynkach już od kwietnia zostanie udostępniona w kolejnych 21 krajach. Miliony konsumentów posiadających sprzęt AGD od LG będą mogli korzystać z innowacyjnych, inteligentnych funkcji wykorzystujących łączność z najpopularniejszymi urządzeniami domowymi, wpisując się tym samym w trendy Smart Home. LG oferuje bogaty asortyment inteligentnego sprzętu AGD klasy Premium, w tym pralki, suszarki do ubrań, lodówki, piekarniki, zmywarki, odkurzacze, oczyszczacze powietrza i szafę parową Styler. Wypowiadając zdania przypominające zwykłą rozmowę, użytkownicy mogą łatwo i wygodnie sterować urządzeniami LG oraz monitorować ich pracę. Aby za pośrednictwem głośnika Google Home lub Amazon Echo uzyskać dostęp do pełnej gamy niesamowitych inteligentnych funkcji urządzeń LG, wystarczy powiedzieć jedno zdanie.

Dwa rewolucyjne smartfony LG zaprezentowane podczas targów MWCDrukuj

LGBarcelona, 24 lutego 2019 podczas targów Mobile World Congress 2019 firma LG przyciąga uwagę konsumentów z całego świata prezentując jednocześnie dwa smartfony z flagowych serii G i V. W centrum kongresowym CCIB w Barcelonie firma pokazała publiczności LG V50 ThinQ 5G swój pierwszy model współpracujący z siecią 5G oraz LG G8 ThinQ. Rewolucyjny smartfon LG V50 ThinQ 5G pozwala na korzystanie ze wszystkich zalet technologii 5G, która już wkrótce będzie oferowana przez operatorów. Pierwszy smartfon LG współpracujący z sieciami 5G przekroczy wszystkie oczekiwania, zapewniając bezkompromisową niezawodność i umożliwiając przesyłanie multimediów z prędkościami nawet 20 krotnie przewyższającymi transmisję danych w sieciach 4G. Udoskonalony system audio pozwala natomiast na odtwarzanie wspaniałego dźwięku stereofonicznego nawet bez użycia słuchawek. Dzięki technologii DTS:X smartfon LG V50 ThinQ 5G umożliwia uzyskanie realistycznych efektów dźwięku przestrzennego o wyjątkowej wyrazistości i głębi. Aby uzyskać najwyższą jakość dźwięku i możliwie najniższe opóźnienie w przesyłaniu sygnału audio smartfon wspiera kodek Qualcomm aptX i aptX HD. Docenią to szczególnie fani słuchania muzyki przez słuchawki bezprzewodowe. Wyniki badań wskazują, że po udostępnieniu sieci 5G konsumenci będą chcieli intensywniej korzystać z multimediów, np. oglądając filmy lub grając. Z tego powodu firma LG dołożyła wszelkich starań, aby zapewnić w smartfonie LG V50 ThinQ 5G najwyższą jakość obrazu i dźwięku.

Zupełnie nowa odsłona serii Q i K od LGDrukuj

LGEkran HD+ Full Vision, przedni aparat ukryty w wycięciu o kształcie kropli wody, system dźwięku przestrzennego DTS:X, sztuczna inteligencja, która pomaga wykonać perfekcyjne zdjęcia, dedykowany przycisk, aktywujący Asystenta Google i obudowa spełniająca standard militarny. To tylko kilka cech, które jeszcze niedawno charakteryzowały flagowe smartfony, a teraz LG przeniosło je do urządzeń o świetnej relacji jakości do ceny. Najnowsze smartfony ze średniej półki LG Q60, LG K50 i LG K40 będą miały swoją premierę podczas targów MWC 2019. Klienci, którzy zwykle musieli dokonywać kompromisów, dzięki nowym modelom od LG z klasy średniej, będą mogli korzystać z dużych ekranów oraz sztucznej inteligencji dotychczas zarezerwowanej dla flagowców. Każde z tych urządzeń jest wyposażone w wyświetlacz HD+ Full Vision, o przekątnej 6.26 cala w modelach LG Q60 i LG K50 lub 5.7 cala w modelu LG K40. Aby umożliwić pełne maksymalne wykorzystanie powierzchni wyświetlacza Full Vision i komfortowe oglądanie filmów, granie lub komunikowanie się, przedni aparat smartfonów LG Q60 i LG K50 został umieszczony w wycięciu o kształcie kropli wody. Ponadto, wszystkie trzy nowe modele mają wąskie ramki umożliwiające wygodne trzymanie i obsługiwanie jedną dłonią. LG stawia na ułatwienie codzienności swoich użytkowników na każdym kroku, dlatego smartfony LG Q60, LG K50 i LG K40 zostały wyposażone w funkcje sztucznej inteligencji, które dotychczas były dostępne tylko we flagowych urządzeniach.